Wyszukiwałeś:

samochodowe

. Znaleziono 595 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: samochodowe

Spróbuj też wyszukać: \ uszczelki samochodowe części pompa oleju seat arosa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 595 wszystkich):

AMI Lipsk 2005 - Międzynarodowe Targi Samochodowe

Ruszyły trzecie w tym roku targi samochodowe na naszym kontynencie. Lipskzaprasza na 5-tą edycję swojej imprezy.

 

Jelcz ma już 55 lat

Zakłady Samochodowe Jelcz w tym roku obchodzą 55. rocznicę swejdziałalności. Jest to druga po Autosanie, najstarsza fabryka autobusóww Polsce.

 

Bezpieczne fotele samochodowe

Brytyjska organizacja Thatcham przeprowadziła symulacje testówzderzeniowych, w których badane było zabezpieczenie przed obrażeniamikręgów szyjnych, jakie mają zapewniać fotele samochodowe. Aż 80procent przebadanych foteli uzyskało dobry lub zadowalający wynik.

 

Cudze chwalicie...

Statystyczny Polak zapytany o sporty motorowe w kontekście narodowym zpewnością odpowie nam: 'Formuła 1', 'Kubica' lub w ostateczności wymieninam kilka nazwisk znanych rajdowców. Jednak niewiele osób wie (pozawtajemniczonymi), że od lat funkcjonuje u nas taka dyscyplina jak WyścigoweSamochodowe Mistrzostwa Polski. Niestety o ich istnieniu w skali ogólnopolskiejwie dość wąska garstka osób, a szkoda, gdyż są to nie mniej emocjonującezawody niż te rozreklamowane w mediach.

 

Wybudują zakład dla Olsa Poland

Dwie gorzowskie firmy zajmą się przygotowaniem i realizacją inwestycjizwiązanej z budową zakładu produkcyjnego dla firmy Olsa Poland Sp. z o.o.Obiekt, w którym będą produkowane lampy samochodowe, powstanie wKostrzynie nad Odrą.

 

Co oznacza rynek niezależny, a co autoryzowany?

Obecnie, z  korzyścią dla konsumenta i gospodarki na rynku działajązarówno autoryzowane serwisy, jak i niezależni producenci idystrybutorzy części oraz obsługujące wiele marek warsztaty samochodowe.Właściciele samochodów mogą swobodnie wybierać między konkurującymize sobą dostawcami części i usług napraw pojazdów. Jednakże tazdrowa sytuacja ulegnie drastycznej zmianie w maju 2010 roku po wygaśnięciuobowiązującego rozporządzenia GVO/BER (WE).

 

Radio samochodowe ma 82 lata

Kto by przypuszczał, że to już 82 lata, które minęły od momentukiedy w aucie po raz pierwszy zamontowano radio samochodowe.

 

Jaki będzie serwis samochodowy przyszłości?

Dość często zastanawiamy się, widząc powstające nowe modelesamochodów, jak będzie wyglądał samochód przyszłości. Jednaknie tylko same pojazdy ulegają przeobrażeniom, jakich jeszcze kilkanaście lattemu nikt by się nie spodziewał. Poważne zmiany czekają też np. serwisysamochodowe.

 

Najlepsze salony samochodowe w Polsce - ranking

INTERNATIONAL SERVICE CHECK przeprowadził niezależne badania w salonach 21marek w całej Polsce. Najlepsze okazały się Kia, Toyota, Mazda, BMWoraz Opel. Zobacz, najlepsze salony samochodowe w Polsce.

 

Wątek na forum: używane części samochodowe

Podrzucam spradzony namiar na przednie części samochodowe. Może się komuś przyda http://uzywane-czesci-samochodowe.pl tammam

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021