Wyszukiwałeś:

scout

. Znaleziono 107 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: scout

Spróbuj też wyszukać: nissan tino octavia scout Skoda Octavia scout

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 107 wszystkich):

Skoda Octavia Scout: Czeski góral

"Czasami droga do celu jest mało komfortowa, ale nie z nową SkodąOctavia Scout" - zapewnia czeski producent z Mlada Boleslav. Nowy wariant znapędem na cztery koła popularnej w Polsce Octavii zostanie zaprezentowany nazbliżającym się salonie samochodowym w Paryżu. W sprzedaży auto pojawi sięprawdopodobnie w pierwszym kwartale 2007 roku.

 

Skoda Roomster Scout w 2007

Skoda przedstawiła pierwsze informacje na temat nowej wersji nadwoziowejnajnowszego modelu Roomster. Czeski reprezentant klasy MPV od marca 2007 rokubędzie dostępny w sprzedaży również w wersji offroad o nazwie Scout.

 

Fabia w wersji Scout oraz GreenLine

Choć niewątpliwie głównym bohaterem podczas wystawy samochodowej weFrankfurcie na stoisku Skody była Fabia kombi, to jednak warte uwagi byłytakże prototypowa Fabia Combi Scout oraz ekologiczna seria GreenLine.

 

Skoda Roomster Scout: Pozory często mylą

Skoda od jakiegoś czasu przeżywa swoje złote lata. Samochody marki znadWełtawy, niegdyś uważane za pojazdy dla "demoludów",pospolite, szare i nudne przeszły długą transformację ustrojową. Terazpotrafią być ciekawe, i co najlepsze, nawet modne. Od niedawna zaczynająwchodzić na niszowe wzgórza, wyznaczać pewne trendy. Czy Skoda RommsterScout będzie w stanie wdrapać się na szczyty dosłownie i w przenośni?

 

Skoda Octavia Scout: (Nie)Dzielny harcerz

Życie w korporacyjnej, miejskiej dżungli to czasami nieustanny survival.Przekłada się to na sposób korzystania z wolnego czasu. Zamiastspędzać go na rodzinnym pikniku wszyscy chcą być teraz aktywni, ambitni,zdobywać nowe szczyty i przecierać nieodkryte szlaki. Skoda wpasowuje się wten nowy trend na rynku, chcąc zdobyć kawałek tortu, który był do tejpory zarezerwowany dla marek premium. Octavia Scout ma być narzędziem,które w tygodniu pracuje u nas na pełen etat, a w weekendy ma ciężkiei aktywne nadgodziny.

 

Skoda Octavia Scout FL: Zmiany niepotrzebne

Dwa, trzy lata obecności na rynku to czas, kiedy bardzo często producencidecydują się na przeprowadzenie mniej lub bardziej kosmetycznych zmian. Takteż było z Octavią, a dokładniej z testowaną przez nas wersją Scout. Tyle,że w tym przypadku zmian było naprawdę jak na lekarstwo. Czyżby nie byłoczego poprawiać?

 

Fabia Scout i Sportline już w sprzedaży

Znane są już ceny dwóch nowych wersji Skody Fabia - Scout i Sportline,które właśnie wchodzą do sprzedaży w naszym kraju.

 

Skoda Octavia Scout: pierwsza jazda

Allroad, Alltrack, Cross, Cross Country czy Cross Tourer - coraz więcejproducentów wprowadza do oferty uterenowione odmiany zwykłych modeliosobowych. W tej wyliczance nie można pominąć i Scouta, za któregosprawą zjazd z utwardzonych dróg niektórymi Skodami nie wywołujejuż tak panicznego strachu przed uszkodzeniem kół czy zawieszenia. Doskoku na europejskie drogi i bezdroża szykuje się właśnie Octavia Scoutbazująca na trzeciej generacji czeskiego bestsellera.

 

Skoda Octavia Scout: Na każde warunki

Skodzie Octavii Scout mieliśmy okazję przyjrzeć się odrobinę dłużej niżstandardowemu autu testowemu. Dlatego też czeskie kombi w uterenowionej wersjisprawdziliśmy nieco dokładniej i w skrajnie różnych warunkachdrogowych.

 

Skoda Octavia Scout 1,8 TSI ? benzyna nie odstrasza

Gdy Scout bazujący na trzeciej generacji trafił do nas na pierwszy test,ciężko nam było wyobrazić sobie ten samochód z lepiej dopasowanymsilnikiem niż 2,0 TDI. Czy jednak  jednostka 1,8 TSI o mocy 180 KM zdaegzamin w Skodzie Octavii Scout?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019