Wyszukiwałeś:

serwis

. Znaleziono 2913 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: serwis

Spróbuj też wyszukać: serwis renault serwis seat serwis volvo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2913 wszystkich):

Nowy serwis Scania

w Tomaszowie Mazowieckim uroczyście otwarto kolejny autoryzowany serwis Scania,należący do dilera Scan-Partner. Otwarcia dokonali Andrzej Granosik - PrezesZarządu Scan-Partner oraz Alexander Vlaskamp dyrektor generalny Scania Polska.

 

Nowy serwis Mercedesa

W Pyskowicach rozpoczął działalność kolejny autoryzowany punkt serwisowysamochodów dostawczych i ciężarowych Mercedes-Benz, uruchomiony przezspółkę transportową Viva-Trans Sp. z o.o. Serwis zostałzaprojektowany i działa ze szczególnym uwzględnieniem specyfikiklientów ciężarowych. Jego otwarcie jest kolejnym elementemjakościowej i ilościowej rozbudowy sieci dealersko-serwisowejsamochodów cieżarowych Mercedes-Benz. W zeszłym roku otwartych zostało6 punktów.

 

Nowy serwis DAF na Lubelszczyźnie

Na terenie Lubelszczyzny działa nowy obiekt serwisowy firmy DAF. Serwis wŚwidniku to lubelski oddział Grupy Wanicki, który został przeniesionyz budynku w Lublinie.

 

Euromaster rozwija Mobilny Serwis

Mobilny Serwis Euromaster to profesjonalnie wyposażony pojazd świadczącyusługi naprawy i wymiany opon ciężarowych w dogodnym dla klienta miejscu iczasie, wykorzystując przerwy w pracy pojazdu (postójciężarówki w bazie firmy, załadunek). Obecnie Euromaster rozszerzausługę Mobilnego Serwisu na terenie Polski – sieć dysponuje już 15samochodami serwisowym, a w połowie kwietnia liczba ta wzrośnie do 17. Wprzyszłości w ofercie znajdzie się również obsługa pojazdówprzemysłowych.

 

Największy serwis Scania rusza w Gliwicach

Pod koniec sierpnia ruszy największy serwis Scania w Polsce. Serwis o łącznejpowierzchni 2 360 m2 zostanie oficjalnie otwarty 23 sierpnia br. Obiektzlokalizowany jest w Gliwicach przy trasie wylotowej do Rybnika w pobliżuautostradowego węzła "Bojków" (A4) i niedaleko największegow Polsce autostradowego węzła "Sośnica (A1/A4).

 

Autoryzowany serwis Scania w Toruniu otwarty

Na początku maja rozpoczął działalność nowy, czwarty z kolei poWłocławku, Bydgoszczy i Płocku autoryzowany serwis Scania firmy Hołowińscy-Scanserwis Sp. z o.o. Nowy serwis zlokalizowany jest w Lubiczu koło Toruniaprzy ul. Warszawskiej 44, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 10, około 3 kmod zjazdu Toruń Północ z nowo wybudowanej autostrady A1.

 

Nowy serwis Scanii w Olsztynie

W dniu 16 stycznia 2012 roku działalność rozpoczął nowy serwis Scania wOlsztynie. Serwis znajduje się przy drodze krajowej Augustów-Suwałkiprzy ulicy Lubelskiej 46.

 

Nowy serwis Scania w Sieradzu

Działalność rozpoczął kolejny, 34 serwis Scania. Nowy serwis w Sieradzunależy do firmy Scan-Partner – autoryzowanego dilera Scania Polska i jestpo Łodzi, Łowiczu oraz Tomaszowie Mazowieckim czwartym punktem serwisowym tegodilera.

 

Nowy serwis Scania w Kielcach

W dniu 14 stycznia 2013 roku działalność rozpoczął nowy serwis Scania wKielcach. Serwis zlokalizowany jest w miejscowości Barcza 5C w gminie Zagnańskprzy wyjeździe z Kielc w stronę Warszawy przy trasie S7.

 

Nowy serwis Scanii w Białymstoku

Od września rozpocznie działalność w nowej lokalizacji serwis Scania Polskaw Białymstoku. Serwis zlokalizowany jest w miejscowości Choroszcz przywyjeździe z Białegostoku w stronę Warszawy przy trasie S8.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020