Wyszukiwałeś:

silniki

. Znaleziono 3114 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: silniki

Spróbuj też wyszukać: silniki diesla silniki opel silniki TDI

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 3114 wszystkich):

Dwa nowe serca spod znaku gwiazdy

Mercedes znów pokazuje, że to co było jeszcze niedawno niedoścignionymplanem, teraz staje się już standardem. Firma ze Stuttgartu zaprojektowaładwa, całkiem nowe silniki, które już tradycyjnie są jeszcze mocniejszei mają mniejszy apetyt na paliwo.

 

Mercedes zmniejsza silniki

Mercedes wprowadza do swojej gamy dwa nowe silniki, które zapewniąlepsze osiągi, a także niższe spalania flagowym modelom marki spod znakugwiazdy.

 

Scania prezentuje silniki Euro 6

Scania prezentuje 13-litrowe silniki o mocy 440 i 480 KM, spełniające normęemisji spalin Euro 6 . Nowe jednostki napędowe łączą w sobie szereginnowacyjnych rozwiązań technicznych zapewniających radykalną redukcjęemisji zanieczyszczeń, a jednocześnie charakteryzują się równieniskim zużyciem paliwa, jak silniki Scania Euro 5.

 

Współpraca Scania i Doosan Infracore

Scania i południowokoreański producent maszyn Doosan Infracore zawarłyporozumienie o umocnieniu współpracy. List intencyjny podaje, że od2014 Scania będzie dostarczać silniki nie tylko do wozideł i ładowarekDoosan, ale również do innych produktów koreańskiej firmy.

 

Silniki Scanii na lotniskach

Scania podpisała umowę o dostarczeniu 3000 silników zgodnych z normąemisji spalin Tier i4, które będą zamontowane w pojazdachprzeciągających samoloty po płycie lotniska.

 

Silniki Diesla - wymierający gatunek?

Z roku na rok pojawiają się coraz to ostrzejsze restrykcje dotyczące emisjispalin. Producenci aut, jak mogą, modyfikują swoje jednostki napędowe, abypodporządkować się ekologicznym kagańcom. Owe kagańce mogą zabić silnikiDiesla.

 

Volvo stawia na czterocylindrowe silniki

O ile pokazane na targach IAA Volvo Concept Coupe nie będzie produkowane, otyle jego silnik jeszcze w tym roku trafi pod maski pierwszych modeli szwedzkiejmarki. Otworzy on nową rodzinę czterocylindrowych silników Drive-E opojemności 2.0.

 

WardsAuto nagradza silniki

Prestiżowy portal WardsAuto wyłonił w plebiscycie 10 najlepszychsilników 2014. Wśród nich znalazły się jednostkiwysokoprężne i trzycylindrowy silnik benzynowy turbo.

 

Nowa Skoda Fabia - jaki silnik?

Na polskie drogi wyjedzie na początku przyszłego roku, jednak już terazmożna składać zamówienia na nową Fabię. Jeśli zastanawiasz się nadjej zakupem, zobacz, jakie silniki są oferowane z trzecią generacją małejSkody.

 

Silniki Scania do maszyn Hyundaia

Scania i Hyundai Heavy Industries podpisały porozumienie o współpracy,na mocy którego Scania będzie dostarczać silniki do koparek iładowarek produkowanych przez oddział maszyn budowlanych koncernu HyundaiHeavy Industries.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021