Wyszukiwałeś:

skoda X

fabia X

fabia X

kombi X

nowa X

fabia X

. Znaleziono 85 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: skoda fabia fabia kombi nowa fabia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 85 wszystkich):

Skoda Fabia kombi: Przemyślane kombi

Skoda Fabia z nadwoziem kombi pojawiła się w sprzedaży w 2000 roku. Co możnapowiedzieć po sześciu latach obecności tego modelu na polskim rynku? Sukces!I to taki, którego może pozazdrościć mu wiele innychsamochodów.

 

Fabia kombi na horyzoncie

Magazyn 'WhatCar?' ujawnił pierwsze, jeszcze nieoficjalne zdjęcia oraz strzępinformacji na temat Skody Fabia w wersji kombi. Czeski model najprawdopodobniejpojawi się w sprzedaży na początku 2008 roku, a nie jak przypuszczanowcześniej pod koniec bieżącego roku.

 

Nowa Fabia kombi - kolejne szczegóły

Skoda stopniowo zdradza szczegóły dotyczące nowej Fabii w wersji kombi.Oficjalna premiera już za niecały miesiąc, na wystawie samochodowej weFrankfurcie.

 

Nowa Fabia Combi już w Polsce

Od pierwszej prezentacji w zeszłym roku we Frankfurcie, aż do teraz polscyklienci musieli czekać na drugą generację wersji kombi jednego z najlepiejsprzedających się samochodów na naszym rynku. Poprzeczka jaka stoiprzed Skodą Fabia Combi jest bardzo wysoka. Czy tym razem uda się jąprzeskoczyć?

 

200 tysięcy Fabii w Polsce

W Polsce Fabia hatchback jest sprzedawana od maja 2000 roku. Pod koniec kwietniamarka Škoda sprzedała w Polsce 200 tysięczną Fabię, licząc odpoczątku produkcji tego modelu.

 

Jeździliśmy nową Skodą Fabią

Skoda postawiła sobie trudne zadanie. Chciała sprawić, by nowa, trzeciageneracja Fabii bardziej się spodobała młodszej klienteli, w tymprzedstawicielkom płci pięknej, jednak nie zrażając obecnych, bardziejkonserwatywnych nabywców. Sprawdziliśmy na portugalskiej ziemii, czy i wjakim stopniu ta sztuka Czechom się udała.

 

Nowa Skoda Fabia Monte Carlo w Genewie

Skoda nie próżnuje przed salonem Geneva Motor Show 2015 - 3 marca zobaczymy między innymi Skodę Fabię w wersji wyposażenia Monte Carlo.

 

Rajdowa Skoda Fabia Combi

Na coroczne spotkanie fanów tuningu w Worthersee, Skoda przygotowała rajdową wersję rodzinnej Fabii Combi. Wbrew pozorom takie połączenie charakterów robi świetne wrażenie.

 

Skoda na Worthersee - pięć sportowych modeli

Choć czeska marka kojarzy się głównie ze służbowymi autami z dieslempod maską, to sport samochodowy towarzyszy jej od wielu lat. Dlatego na tuningowej imprezie Worthersee, Skoda ma godną reprezentację.

 

Skoda Fabia Monte Carlo już w salonach

Dla osób chętnych na nową Skodę Fabię dealerzy mają teraz ciekawą ofertę. Rusza sprzedaż wersji Monte Carlo - bogato wyposażonej, czerwonej iprzykuwającej wzrok.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "skoda fabia fabia kombi nowa fabia".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019