Wyszukiwałeś:

skoda X

fabia X

nowa X

fabia X

fabia X

iii X

. Znaleziono 28 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: skoda fabia nowa fabia fabia iii

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 28 wszystkich):

Skoda Fabia Internetowym Samochodem Roku 2007!

Skoda Fabia okazała się najbardziej popularnym modelem w Internecie w 2007roku, zwyciężając w końcowej klasyfikacji rankingu Top Ten mojeauto.pl izdobywając tym samym tytuł Internetowego Samochodu Roku 2007. Kolejne miejscana podium zajęły Honda Civic i Kia cee’d.

 

Nowa Skoda Fabia na pierwszych zdjęciach!

Czesi udostępnili pierwsze zdjęcia nowej, trzeciej generacji Fabii. Kilkaostrych kształtów, niewielka ilość przetłoczeń i stonowany designto wizytówki nowego przedstawiciela segmentu B.

 

Nowa Fabia sportowym autem o wyrazistym designie?

Jeszcze w tym miesiącu wystartuje produkcja nowej Skody Fabii. Samochódw nowym wydaniu w Polsce pojawi się na początku przyszłego roku. Czy wyglądauta kogoś zaskoczył?

 

Jeździliśmy nową Skodą Fabią

Skoda postawiła sobie trudne zadanie. Chciała sprawić, by nowa, trzeciageneracja Fabii bardziej się spodobała młodszej klienteli, w tymprzedstawicielkom płci pięknej, jednak nie zrażając obecnych, bardziejkonserwatywnych nabywców. Sprawdziliśmy na portugalskiej ziemii, czy i wjakim stopniu ta sztuka Czechom się udała.

 

Crash-test Skody Fabii na pięć gwiazdek

Skoda Fabia trzeciej generacji już niebawem będzie dostępna w polskichsalonach. Wraz z wynikami testów zderzeniowych, pojawia się kolejnyargument za jej zakupem.

 

Wiemy, jak wygląda nowa Fabia!

Czeski producent z Mlada Bolselav zaprezentował na początku tygodniazapowiedź nowej Fabii w rajdowym wykonaniu. Dziś już możecie ją podziwiaćw całej okazałości. Oto Skoda Fabia R5.

 

Nowa Skoda Fabia Monte Carlo w Genewie

Skoda nie próżnuje przed salonem Geneva Motor Show 2015 - 3 marca zobaczymy między innymi Skodę Fabię w wersji wyposażenia Monte Carlo.

 

Skoda Fabia III 1.0 MPI 75 KM: Krok dalej niż podstawa

Skoda Fabia. Wszędzie, gdzie bym nie postawił nogi, gdzie nie spojrzę, tamnowa Fabia! Gdy rano otwierałem drzwi lodówki, to bałem się, że itam znajdę Fabię. Pomyliłem się co do miejsca, bo Fabia z podstawowymsilnikiem pojawiła się na naszym parkingu. Pytanie nasuwa się jedno, czy tenmodel naprawdę potrzebuje aż tak wielkiej promocji?

 

Skoda na Worthersee - pięć sportowych modeli

Choć czeska marka kojarzy się głównie ze służbowymi autami z dieslempod maską, to sport samochodowy towarzyszy jej od wielu lat. Dlatego na tuningowej imprezie Worthersee, Skoda ma godną reprezentację.

 

Skoda Fabia Monte Carlo już w salonach

Dla osób chętnych na nową Skodę Fabię dealerzy mają teraz ciekawą ofertę. Rusza sprzedaż wersji Monte Carlo - bogato wyposażonej, czerwonej iprzykuwającej wzrok.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "skoda fabia nowa fabia fabia iii".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019