Wyszukiwałeś:

skoda X

octavia X

fabia X

octavia X

tour X

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: skoda octavia fabia octavia tour

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Skoda najlepsza w Polsce

Znamy już podsumowanie wyników sprzedaży nowych samochodów w 2005 roku.Zgodnie z prognozami z ostatnich miesięcy numerem jeden na polskim rynkuzostała Skoda.

 

"W przyszłym roku Fabia będzie nr 1"

Skoda Auto to obecnie jedna z najprężniej rozwijających się marek w Polsce.O nagrodzie Internetowy Samochód Roku 2005 dla modelu Fabia iprzyszłości czeskiej marki na polskim i europejskim rynku rozmawiamy zprzedstawicielem Skoda Auto Polska S.A., Hubertem Żyżkowskim.

 

Fabia i Octavia - rok modelowy 2007

W ofercie pojawiły się już Skoda Fabia, Skoda Octavia oraz Skoda Octavia Tourz roku modelowego 2007. Zmiany dotyczą nowych rozwiązań technologicznych orazdodatkowych elementów w poszczególnych wersjach wyposażenia.

 

Skoda idzie na wschód

Skoda właśnie rozpoczęła produkcję swoich pojazdów w rosyjskiejKałudze, znacząco umacniając w ten sposób swoją obecność na rynkachEuropy Wschodniej. Nowo otwarte zakłady montażowe były wspólnąinwestycją Skoda Auto i Volkswagen AG. Ich budowa trwała rok, a liczbępotrzebnych pracowników szacuje się na 3000.

 

Skoda Octavia "Najlepszym Autem Używanym 2008"

Skoda Octavia została uznana za Najlepsze Auto Używane w plebiscyciebrytyjskiego magazynu AM. Wyprzedziła tym samym groźnych rywali, takich jakBMW, Honda oraz Mazda.

 

Skoda najlepsza dla małych i średnich przedsiębiorstw

Skoda Auto Polska posiada najlepszą ofertę dla sektora małych i średnichprzedsiębiorstw – wynika z analizy redakcji Gazety Finansowej. Tygodnikuhonorował firmę nagrodą „Najlepsze Produkty dla Małych i ŚrednichPrzedsiębiorstw” w kategorii samochód osobowy.

 

Milionowa Skoda z fabryki w Vrchlabi

Skoda Auto wyprodukowała w fabryce w Vrchlabí milionowy samochód- licząc od roku 1991, gdy ten największy czeski producent samochodówstał się częścią Grupy Volkswagen.

 

Skody "z kratką" już w ofercie

Do sprzedaży na naszym rynku trafiły czteroosobowe wersje ciężarowe modeliOctavia i Octavia Tour dla odróżnienia z przydomkiem Premia. Zakup tychaut pozwoli na pełne odliczenie podatku VAT i od kupna, i od paliwa do nich.

 

Skoda bije rekord wszechczasów

Wrzesień z łączną sprzedażą 75.790 aut (o ponad 6,7 tys. więcej niżprzed rokiem) był rekordowym miesiącem w całej dotychczasowej historiiczeskiej marki.

 

Skoda z LPG. Kupisz?

W związku ze stale rosnącymi cenami paliw, obserwowany jest trend wzrostupopularności samochodów wyposażonych w instalację LPG. Skodazanotowała 85-procentowy wzrost sprzedaży samochodów z instalacją LPGw 2011 roku, w porównaniu do roku 2010.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "skoda octavia fabia octavia tour".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019