Wyszukiwałeś:

slaskie X

drogi X

krajowe X

droga X

krajowa X

1 X

przebudowa X

. Znaleziono 24 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: slaskie drogi krajowe droga krajowa 1 przebudowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 24 wszystkich):

Będzie przebudowa DK 78 w Rybniku

Pod koniec wakacji powinna rozpocząć się przebudowa drogi krajowej nr 78 wRybniku. Przebudowa drogi krajowej nr 78, obejmie odcinek 5,3 km, przy czymwiększość prac prowadzonych będzie pod ruchem, to znaczy bez całkowitegozamykania remontowanych fragmentów drogi. W zależności odrozstrzygnięć procedur przetargowych, prace powinny zacząć się w okolicachsierpnia lub września i potrwają 24 miesiące.

 

DK 1 - megainwestycja drogowa w Tychach

Tychy mają już pieniądze na całkowitą przebudowę 6 kilometrowego odcinkaDK 1 w obrębie miasta. „To będzie największa inwestycja drogowa whistorii Tychów. Przyniesie korzyści nie tylko mieszkańcom miasta, alerównież tysiącom kierowców jadących przez Tychy w kierunkuBeskidów i Katowic” – podkreśla prezydent miasta AndrzejDziuba. Remont tyskiego odcinka DK1 będzie kosztował niespełna  300 mlnzłotych. Ponad 253 mln  Tychy otrzymały z Funduszu Spójności.Harmonogram inwestycji zakłada, że prace budowlane na DK1 powinny sięrozpocząć na przełomie kwietnia i maja 2011 roku. Trasa ma być gotowa podkoniec 2013 roku.

 

Będzie bezpieczniej na DK 43 na Śląsku

Śląski odcinek drogi krajowej nr 43 zostanie przebudowany. W miejscowościachOpatów i Waleńczów (woj. śląskie) powstaną m.in.: ciągipieszo-rowerowe, wydzielone pasy do skrętu w lewo, zostanie wzmocnionakonstrukcja jezdni. Przebudowę DK 43 w Opatowie i Waleńczowie katowickioddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad rozpocznie w tym roku. Prace potrwają sześć miesięcy.

 

190 mln zł udrożni Tychy

Prawie 190 milionów złotych wyniesie przebudowa ul. Beskidzkiej (DK1/DK86 - Katowice- Bielsko-Biała) w Tychach. Inwestycja na celu oddzielenieruchu lokalnego od tranzytowego, a także wzrost przepustowości i poprawębezpieczeństwa pieszych i kierowców. Przebudowa zakończy się podkoniec 2013 roku. Do tego czasu kierowcy muszą zmagać się z utrudnieniami wruchu w tej części miasta.

 

Nowe utrudnienia w związku z przebudową jedynki w Tychach

W związku z przebudową DK1 w Tychach na dwóch odcinkach zostanąwprowadzone zmiany w dotychczasowej organizacji ruchu.

 

Koniec przebudowy jedynki w Goczałkowicach Zdroju

Zakończyła się przebudowa skrzyżowania DK1 z ul. Borowinową wGoczałkowicach Zdroju w województwie śląskim.

 

Rośnie tempo prac na tyskiej jedynce

Przebudowa DK1 w Tychach przyśpieszyła. Obecnie na placu budowy pracuje około200 osób, a także 100 sztuk maszyn i sprzętu.

 

Poprawią krajową jedynkę w Czechowicach ? Dziedzicach

Trwają roboty drogowe na odcinku drogi krajowej nr 1 od skrzyżowania z ul.Lipowską do południowej granicy gminy Czechowice – Dziedzice. Planowanezakończenie robót to koniec czerwca 2015 r.

 

Poprawiają bezpieczeństwo na "jedynce" w Czechowicach?Dziedzicach

Rozpoczął się kolejny etap realizacji zadania poprawy bezpieczeństwa ruchuna odcinku drogi krajowej nr 1 od skrzyżowania z ul. Lipowską do południowejgranicy gminy Czechowice–Dziedzice. W związku z tym obowiązuje w tymmiejscu nowa organizacja ruchu.

 

Krajowa "jedynka" w Czechowicach-Dziedzicach już po przebudowie

W ostatnim dniu czerwca do ruchu została oddana przebudowana droga krajowa nr 1w miejscowości Czechowice-Dziedzice.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "slaskie drogi krajowe droga krajowa 1 przebudowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019