Wyszukiwałeś:

sorento

. Znaleziono 159 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: sorento

Spróbuj też wyszukać: sportage sorento wymiary sorento DANE TECHNICZNE

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 159 wszystkich):

Kia Sorento najlepsza w klasie

Amerykański magazyn motoryzacyjny Truck Trend przyznał tytuł "Najlepszyw klasie" (Best in Class) kompaktowych samochodów SUV dla Kia Sorento.

 

Kia Sorento już bez ramy

Większa, z mniejszymi aspiracjami terenowymi, lepiej wyposażona i z siedmiomamiejscami - taka będzie nowa generacja Kia Sorento, która właśniemiała swoją światową premierę na wystawie w Seulu. W Europie nowe Sorentopojawi się jednak najwcześniej pod koniec roku.

 

Nowe Sorento dla Europejczyka

Po kwietniowej premierze całkowicie nowej generacji Kii Sorento na wystawie wSeulu już we wrześniu na targach IAA we Frankfurcie pokazana zostanieeuropejska wersja tego modelu. Do sprzedaży na Starym Kontynencie nowa KiaSorento trafi jeszcze jesienią br.

 

Kia Sorento: Terenu się nie boi

Pamiętający pierwszą generację Sorento z jego właściwościami terenowymido obecnej wersji modelu będą podchodzić raczej nieufnie. Z porządnejterenówki, cieszącej się całkiem dobrą opinią, Koreańczycystworzyli bowiem dużych rozmiarów miejskiego SUV-a. Kwestia mody, czypotrzeba obecnej chwili? No i najważniejsze pytanie - czy to wpłynienegatywnie na dalsze losy rynkowe Sorento?

 

Kia zmieniła Sorento

Koreański producent aut, który jest partnerem Mistrzostw Europy w piłce nożnej odbywających się w naszym kraju zaprezentował odświeżoną Kiię Sorento.

 

Znamy ceny nowej Kii Sorento!

Początek tygodnia zazwyczaj nie należy do najprzyjemniejszych, tym bardziejporanne przeglądanie skrzynki mejlowej poprawiło nam nastrój. Wszystkodlatego, że Kia wysłała do nas cennik nowego Sorento, a my możemypodzielić się nim z Wami.

 

Nowa Kia Sorento - wiemy więcej

Trzecia generacja Kii Sorento będzie chciała z pewnością powtórzyćsukces kompaktowego Sportage'a. Dziś odbyła się oficjalna premiera tego SUV-aw Korei, w Europie po raz pierwszy model ten zostanie zaprezentowany nazbliżającej się wystawie w Paryżu.

 

Kia odsłania trzecią generację Sorento

Jutro na swoim stoisku Kia będzie prezentować najnowszą trzecią generacjęSorento. Producent zmienił delikatnie stylistykę auta tak, by model Sorentozyskał na prestiżu. Na polskim rynku auto zadebiutuje z dwomazmodernizowanymi silnikami Diesla.

 

Znamy ceny nowej Kii Sorento

Pod koniec minionego roku, na targach w Paryżu Kia pokazała trzeciągenerację modelu Sorento. Auto w najbliższych dniach trafi do polskichsalonów.

 

Kia Sorento. Premiera nowego SUV-a

Kia ujawniła szczegóły dotyczące platformy podłogowej iukładów napędowych Sorento nowej generacji.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020