Wyszukiwałeś:

soul

. Znaleziono 168 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: soul

Spróbuj też wyszukać: juke soul czesci venga

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 168 wszystkich):

Kia Soul będzie produkowana

Podczas trwających targów motoryzacyjnych w Detroit władze Kia Motorspoinformowały, iż do seryjnej produkcji trafi ubiegłoroczny koncept - KiaSoul. W sprzedaży auto to pojawi się już w 2008 roku.

 

Pierwsze zdjęcie Kii Soul

Władze koreańskiego koncernu potwierdziły już oficjalnie, iż do produkcjitrafi Kia Soul, którą w trzech różnych wersjach można byłozobaczyć w tym roku na wystawie w Genewie. Zachowana zostanie także nazwa zprototypowego modelu.

 

Kia Soul w całej okazałości

Wprawdzie do wystawy samochodowej w Paryżu pozostał jeszcze miesiąc, jednakjuż teraz Kia zdradziła większość szczegółów na tematswojego nowego modelu o nazwie Soul.

 

Kia Soul dla plażowiczów

Już w lutym do naszych salonów wjedzie Kia Soul, całkowicie nowy modelkoreańskiej marki, a tymczasem w Detroit Koreańczycy pokazali niezwykleciekawą interpretację tego auta.

 

Kia Soul: Nietypowy crossover

Na polski rynek wjeżdża właśnie całkowicie nowy model - Kia Soul,który ciężko zaklasyfikować do jakiegokolwiek znanego już segmenturynkowego. Poza niekonwencjonalnym wyglądem, jego główną zaletąpowinien być właśnie brak jakiejś bezpośredniej konkurencji, przynajmniejjak na razie, oraz dość przystępna cena.

 

KIA Soul - pierwszy Koreańczyk z czerwoną kropką

Stylowy, miejski crossover Kia Soul jest pierwszym w historii samochodemkoreańskim, który otrzymał prestiżową nagrodę ‘red dot’(czerwona kropka) Design Award w tegorocznym niemieckim konkursie wzornictwaprzemysłowego.

 

KIA Soul na piątkę w Euro NCAP

W opublikowanych dzisiaj, najnowszych wynikach testów zderzeniowych EuroNCAP samochód Kia Soul otrzymał w rankingu tej organizacji najwyższąocenę pięciu gwiazdek. Osiągnięte przez Kia Soul wyniki – odpowiednio87%  w zakresie ochrony pasażerów dorosłych i 86% w zakresieochrony dzieci oraz 86% dla wyposażenia bezpieczeństwa – plasują tenmodel w czołówce najbezpieczniejszych pojazdów segmentu B.

 

Elektryczna Kia Soul na rynku w 2014

Kia postanowiła, że jej elektryczny model Soul EV trafi na rynki poza Koreą.Teraz także europejczycy będą mogli cieszyć się zero emisyjną"kijanką".

 

Kia Soul EV dostała zielone światło

Na stoisku koreańskiego producenta w Genewie odwiedzający będą mogli obokkoncepcyjnej GT4 Stinger podziwiać nowy model Soul EV w specyfikacjieuropejskiej.

 

W "elektryku" bezpieczniej - crash-test Kii Soul

Koreański crossover Kia Soul został poddany testom zderzeniowym przez EuroNCAP. W badaniach udział wzięły dwie wersje samochodu - tradycyjna, benzynowa oraz elektryczny Soul EV.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020