Wyszukiwałeś:

specjalna

. Znaleziono 1208 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: specjalna

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1208 wszystkich):

Większe strefy – więcej inwestycji

Rząd wydał rozporządzenia w sprawie kostrzyńsko-słubickiej, pomorskiej iwałbrzyskiej specjalnej strefy ekonomicznej. Zmiany przyczynią się doulokowania wielu inwestycji na w nowych granicach SSE.

 

Specjalne Corvette dla Europy

W kwietniu w sieci salonów dilerskich marki Corvette pojawi sięnowość. Będzie to specjalna, limitowana wersja modelu Corvette Competition,która będzie nawiązywać do wyścigowej wersji C6.

 

Letnie Grande Punto

Seria specjalna Grande Punto Estiva (po włosku - letnia) to propozycja dlaklientów szukających dobrze wyposażonego samochodu w rozsądnej cenie.Seria ta bazuje na wersji Dynamic, dzięki czemu umożliwia swobodnekonfigurowanie wyposażenia samochodu.

 

Więcej przestrzeni, więcej inwestycji

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna powiększyła swój obszar o 110ha. Stwarza to możliwość przyciągnięcia kolejnych inwestorów, w tymtakże z branży motoryzacyjnej. W WSSE zainwestowało już wieluproducentów i dostawców z tego sektora.

 

Keiper w wałbrzyskim Invest Parku

W najbliższych dniach Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna ma wydaćzezwolenie na prowadzenie działalności dla niemieckiej firmy Keiper. Zakładprodukcyjny, w którym wytwarzane będą siedzenia do samochodów,ma powstać w Skarbimierzu.

 

Specjalna edycja Klasy C

Już niedługo w salonach pojawi się specjalna wersja Mercedesa Klasywyróżniająca się bardzo bogatym wyposażeniem oraz kilkomakosmetycznymi zmianami.

 

Legnicka SSE stawia na motoryzację

Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna  zakończyła rok 2010 z 4 wydanymizezwoleniami. Nakłady inwestycyjne zadeklarowane przez firmy, któreuzyskały zezwolenia w 2010 a zostaną zrealizowane w 2011 roku to 197milionów złotych. Inwestorzy stworzą ponad 180 miejsc pracy.Największym sukcesem LSSE w ubiegłym roku było zlokalizowanie fabrykiamerykańskiego koncernu Pittsburgh Glassworks – producenta szybsamochodowych.Władze spółki planują także prowadzenie dalszych pracnad wzmocnieniem kooperacji firm z branży motoryzacyjnej w regionie. 

 

Specjalne Strefy Ekonomiczne atrakcyjne dla inwestorów

Do końca czerwca 2011 roku we wszystkich czternastu Specjalnych StrefachEkonomicznych (SSE) w Polsce wydano ponad 1400 zezwoleń na działalnośćgospodarczą. Przedsiębiorcy działający w strefach zainwestowali ponad 75 mldzłotych i zatrudnili ponad 230 tys. pracowników. Inwestorzy najlepiejoceniają Łódzka SSE – wynika z raportu przygotowanego przezfirmę doradczą KPMG "Specjalne strefy ekonomiczne Edycja 2011."

 

Limitowane Volvo FH

Bieżący rok jest jubileuszowym, 20. rokiem obecności Volvo Trucks w Polsce. Ztego względu przygotowana została specjalna oferta limitowanej seriipojazdów ciężarowych Volvo FH.

 

Seria specjalna Qashqaia

Nissan Qashqai drugiej generacji już od września będzie dostępny wspecjalnej wersji N-Tec, bogato wyposażonej w zaawansowane rozwiązaniatechnologiczne.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021