Wyszukiwałeś:

speed

. Znaleziono 198 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: speed

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 198 wszystkich):

Najszybszy seryjny Bentley

Podczas zbliżającego się święta maniaków motoryzacji, czyliFestiwalu Prędkości na torze w Goodwood, Bentley zaprezentuje swójnowy model, Continnental GT Speed.

 

Bentley Continental GT Speed Convertible oficjalnie

Marka z Crewe zaprezentowała najnowszą wersję swojego flagowego modelu. OtoConinental GT Speed, który na targach w Detroit zadebiutuje jako kabriolet. Detroit Auto Show startują już za kilka dni, 14 stycznia.

 

Trzy jubileusze Audi

Podczas tegorocznej edycji Festival of Speed w Goodwood Audi świętowaćbędzie trzy duże jubileusze i z tej okazji pokaże trzy ikony historiisportów motorowych spod znaku czterech pierścieni.

 

Bentley wzmocnił model Mulsanne

Brytyjczycy postanowili wzbogacić swoją gamę o kolejny model z przydomkiem"Speed". Topowa limuzyna, czyli model Mulsanne został zaprezentowanyw mocniejszym wydaniu.

 

EXP 10 Speed 6 to wspaniały Bentley przyszłości

Bentley to czołówka światowych producentów luksusowych aut.Jednak DNA każdego samochodu tej marki jest mocno nasycone sportem motorowym,od którego tak naprawdę wszystko się zaczęło. Idealnym połączeniemtych dwóch światów jest koncepcyjny model EXP 10 Speed 6.

 

Bentley Mulsanne Speed Blue Train - ku pamięci legendy

Bentley we współpracy z zespołem Mulliner opracował wyjątkowąwersję modelu Mulsanne Speed. Oto Blue Train, nawiązujący do wielkiegowyścigu z 1930 roku między Bentleyem Speed 6 a pociągiem Le Train Bleu.

 
 

Limitowany Continental GT Speed od Bentleya

Bentley Continental GT Speed Breitling Jet Team Series - to długa nazwa nowej,limitowanej wersji flagowego modelu producenta z Crewe.

 

Bentley Continental GT Black Speed - wyjątkowy typ

Podczas wyścigu GP Australli, Bentley pokazał limitowana odmianę swojegonajszybszego modelu - Continentala GT Speed. Powstanie jedynie 10 sztuk wersji"Black Speed", wszystkie przeznaczone są na rynek w Australii i NowejZelandii.

 

Bentley Continental GT Speed z dodatkową mocą

Bentley zakasał rękawy po targach w Genewie i przedstawił światu facliftingmodelu Continental GT Speed. W ofercie pojawia się nowa wersja Black Edition,a klienci mogą już składać zamówienia na odświeżonego ContinentalaGT Speed.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022