Wyszukiwałeś:

sport

. Znaleziono 4286 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: sport

Spróbuj też wyszukać: renaul clio sport wrocławska loga time attack Narciarstwo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 4286 wszystkich):

Suzuki Swift Sport: Bez półśrodków

Na wstępie miałem w zasadzie napisać, że mały 'hot hatch' Suzuki to autodla biedniejszych miłośników sportowej jazdy, choć w tym wypadkubyłaby to półprawda, a zarówno użytkownicy tego modelu jak isam japoński producent mogliby się na mnie mocno pogniewać. Nie jest teżprzecież powiedziane, że zamożna osoba nie zdecydowałaby się na zakupSwifta w sportowym stroju. Zawrę więc to stwierdzenie w 'bezpieczniejszych'klamrach. Swift Sport to niezaprzeczalnie ciekawe auto z tak zwanym 'pazurem',które na dodate

 

Michelin Pilot Sport 3 pod okiem ADAC

Opona Michelin Pilot Sport 3 została uznana za „szczególnie wartąpolecenia” w najnowszych testach ADAC. Na tę najwyższą ocenęzłożyły się testy drogi hamowania, trwałości, komfortu jazdy ioszczędności paliwa. Opona dla samochodów usportowionych, sportowych ilimuzyn dużych mocy wchodzi właśnie na europejski rynek.

 

Lexus RX w wersji F Sport

Lexus przedstawia po raz pierwszy model RX w usportowionej wersji F Sport.Crossover został subtelnie wzbogacony o nutkę sportowych genów.

 

Suzuki Swift Sport: Sport przez małe "s"

Choć w nazwie ma słówko "Sport", zaliczanie go do gronahot-hatchów byłoby sporym nadużyciem. Grzechem byłoby jednak nazwanie136-konnego Swifta typowym, cywilnym autkiem, którego głównym inajważniejszym zadaniem jest jedynie bezproblemowe dotarcie do celupodróży. Jakie jest więc tak naprawdę Suzuki Swift Sport?

 

Range Rover Sport w pełnej okazałości

Targi w Nowym Jorku są okazją do pierwszej prezentacji modelu Range RoverSport. Zachowując podobny poziom luksusu oraz właściwości terenowych jakdebiutujący w zeszłym roku Range Rover, model Sport zapewnia jednocześnienajlepsze w historii tej brytyjskiej marki właściwości trakcyjne.

 

Range Rover Sport rzuca wyzwanie legendzie awiacji

Range Rovera chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Najnowsza generacjabrytyjskiego SUVa w wersji Sport rzuciła wyzwanie innej dumie WyspBrytyjskich. Do walki na lotnisku w Goodwood stanął Rang Rover Sport imyśliwiec Spitfire.

 

Range Rover Sport - nowości w gamie

Na wystawie New York Auto Show Brytyjczycy pochwalą się nowościami w modeluRange Rover Sport. Jest nowa, mocna wersja i kilka ciekawych elementówwyposażenia.

 

Do kiosków trafił najnowszy numer auto motor i sport!

Przed weekendem obowiązkowa wizyta w kiosku. Listopadowy numer miesięcznikaauto motor i sport od dziś dostępny w sprzedaży. W numerze porównanie12 aut hybrydowych, czyli coś dla sympatyków ekologii i test FordaMustanga V8. Czyli coś dla tych, którzy we krwi mają wysokooktanowepaliwo, a ekologię pamiętają jedynie z lekcji w podstawówce.

 

auto motor i sport - 300. numer już w kioskach

Dziś piątek, a więc mamy zaszczyt zaprosić Was do kiosków ponajnowszy numer miesięcznika "auto motor i sport". To już 300.wydanie, w którym znajdziecie m.in. test najnowszej Toyoty Prius,pierwszą jazdę Hondą NSX, czy przegląd ciekawych samochodówklasycznych z charakterem. Zobacz, co jeszcze przygotowała redakcja auto motori sport.

 

Redaktor "auto motor i sport" jurorem Car of the Year

Roman Popkiewicz, redaktor naczelny magazynu "auto motor i sport",został jurorem najbardziej prestiżowego i najstarszego konkursu na najlepszy samochód w Europie – Car of the Year.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022