Wyszukiwałeś:

srodowiskowa

. Znaleziono 57 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: srodowiskowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 57 wszystkich):

Wątek na forum: Decyzja w sprawie A-2

fajnie ,że jakaś mapka jest ; ~Bożydar

 

Wątek na forum: Decyzja środowiskowa dla A-4

wreszcie. ale przez te 3lata do skończenia, jeszcze pewnie będzie sporo ofiar wypadków na obecnej czwórce. tak jak dziś. smutne ale prawdziwe ~jkrosniewitz

 

Wątek na forum: Kolejna decyzja środowiskowa dla S7

Wow, 7600m to nieźle!! jeżeli będą ją budować 24 miesiące to wychodzi 316m miesięcznie, czyli 1m dziennnie. W takim tempie odcinek z Kielc do Krakowa zbudują w 547lat, to będzie już chyba nie tylko po Euro2012, ale w ogóle po Euro-pie i białym człowieku... ~osskaa

 

S19 czeka na decyzję środowiskową

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad oddział w Lubliniezłożyła wniosek o wydanie decyzji środowiskowej dla drogi ekspresowej S19 naodcinku od granicy z woj. mazowieckim do Lublina.

 

Jest decyzja środowiskowa dla obwodnicy Hrubieszowa

Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Lublinie wydała decyzję ośrodowiskowych uwarunkowaniach dla budowy obwodnicy Hrubieszowa w ciągu drogikrajowej nr 74, Janów Lubelski – granica państwa. Decyzja dotyczywariantu III rekomendowanego przez GDDKiA.

 

Decyzja środowiskowa dla obwodnicy Niemodlina

Została wydana  decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowyobwodnicy miasta Niemodlina w ciągu drogi krajowej Nr 46 wedługrekomendowanego wariantu IV.

 

Decyzja Środowiskowa dla S5 ostateczna

Generalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Warszawie utrzymał decyzjęśrodowiskową dotycząca budowy drogi ekspresowej S5 w mocy. Tym samym protestymieszkańców Kowalewa zostały odrzucone a inwestycja może byćrealizowana.

 

Decyzja środowiskowa dla S11 Koszalin-Szczecinek

Została wydana decyzja środowiskowa dla dostosowania drogi krajowej nr 11 doparametrów drogi ekspresowej na odcinku Koszalin – początekobwodnicy Szczecinka. Decyzja ta określa przebieg przyszłej S11 na długościokoło 70 kilometrów. Realizacja inwestycji planowana jest po roku 2013.

 

Obwodnica Nowego Miasta Lubawskiego z decyzją środowiskową

Generalny Dyrektor Ochrony Środowiska utrzymał w mocy decyzję środowiskowądla budowy obwodnicy Nowego Miasta Lubawskiego w ciągu drogi krajowej nr 15(woj. warmińsko-mazurskie).

 

Obwodnica Sanoka z decyzją środowiskową

Wykonany został kolejny krok w kierunku budowy obwodnicy Sanoka. Jest jużdecyzja środowiskowa dla tej inwestycji.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019