Wyszukiwałeś:

superb

. Znaleziono 616 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: superb

Spróbuj też wyszukać: superb masa superb I Superb Combi

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 616 wszystkich):

Jeździliśmy nową Skodą Superb

Po pięciu latach od swojej premiery Skoda Superb została poddanaodmładzającemu restylingowi. Poza drobnymi zmianami sylwetka tego eleganckiegoauta pozostała jednak niezmieniona.

 

Skoda Superb: Alternatywa luksusu

Przychodzi klient do salonu. 'Chciałbym kupić samochód, który maprezencję auta luksusowego, ma dużo miejsca, jest komfortowy i w miaręekonomiczny, a dodatkowo kosztuje mniej niż Mercedes Klasy C w podstawowejwersji dla księgowych' - mówi. W takiej sytuacji wielusprzedawców nabrałoby wody w usta szukając na próżnoadekwatnego modelu w swojej ofercie. Dealerzy Skody mają ułatwione zadanie.Mogą zaproponować model Superb.

 

Nowy Superb w Polsce + [VIDEO]

Druga odsłona flagowej limuzyny Skody jest już dostępna w Polsce. SkodaSuperb, której ceny na polskim rynku zaczynają się już od 76.300złotych została zaprezentowana i porównana z głównymikonkurentami na polskim rynku.

 

Skoda Superb 3,6 FSI 4x4: Najmocniejszy w historii

Skoda ma obecnie dość trudne zadanie. Będąc pod rządami Volkswagena niepowinna, a właściwie nie może, wypuszczać lepszych aut niż robi to jejmacierzysta marka. A jednak mimo to modele naszych południowychsąsiadów często stanowią bardzo ciekawą alternatywę wobec tych,które mają swoje korzenie za naszą zachodnią granicą. Najlepszym tegoprzykładem jest Skoda Superb, która w swojej najmocniejszej wersjitrafiła nie tak dawno do naszej redakcji.

 

Skoda Superb Combi: Długodystansowiec

Są tacy aktorzy, którzy są przypisani i najlepiej się czują w jednymtypie ról. Są też takie samochody, które są przypisane dojednego typu zadań. Po tygodniu spędzonym za kierownicą Skody Superb w wersjikombi chyba już wiem, w jakiej roli będzie się ten model czuł najlepiej.

 

Skoda Superb L&K kontra Peugeot 508 GT: Walka o premium

Producenci samochodów bardzo upodobali sobie hasło„premium” i coraz częściej swoje modele chcą umieszczać wkoszyku ustawionym na jednej z tych wyższych półek. Skoda SuperbLaurin & Klement oraz Peugeot 508 GT to dwa bardzo dobrze wyposażone auta,które chcą, by mówić o nich premium. Postanowiliśmy poszukaćodpowiedzi na  to, który z nich powinien walczyć o wyższąpółkę, a który być może już niczego udowadniać nie musi.

 

Nowa Skoda Superb III - wiemy wszystko!

Czołowy okręt czeskiej marki właśnie objawił się w pełnej krasie.Samochód został zbudowany od podstaw. Podobno nigdy przedtem SkodaSuperb nie była tak dopracowana i zaawansowana technicznie. Sprawdzamy ją krokpo kroku.

 

Premiera: Skoda Superb III

Jeśli chodzi o stylistykę to nowy Superb jest wisienką na torcie czeskiegodesignu. Technologicznie auto spokrewnione jest z Volkswagenem Passatem B8.Problem jednak w tym, że o ile poprzednie dwie generacje nie odstawały odproduktów z Wolfsburga, tak teraz przepaść jest widoczna gołym okiem.

 

Nowa Skoda Superb Scout

Skoda po raz pierwszy wprowadza na rynek flagowy model Superb w wersji Scout.Samochód łączy w sobie rasowy design oraz off-roadowy charakter.

 

Skoda Superb. Nowy cennik modelu

Skoda Superb po face liftingu wchodzi do sprzedaży. Polski importer podałcennik flagowej limuzyny.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022