Wyszukiwałeś:

suzuki

. Znaleziono 1608 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: suzuki

Spróbuj też wyszukać: suzuki swift suzuki grand vitara suzuki sx4

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1608 wszystkich):

Renesans Suzuki

Podwojenie sprzedaży w ciągu 3 najbliższych lat zapowiada w wywiadzie prezesSuzuki Motor Poland - Harumichi Uto.

 

Zmiany w pakiecie udziałów Suzuki

Jak informowaliśmy wczoraj (06.03.), amerykański koncern General Motorspodjął decyzję o sprzedaży pakietu akcji Suzuki tym samym zmniejszającswoje udziały z ponad 20 do 3 procent. Dzisiaj oficjalne potwierdzenie tejdecyzji przedstawiła strona japońskiej marki.

 

Suzuki SX4: Więcej niż interesujący

Napęd na wszystkie koła to niezwykle mocna broń samochodów markiSuzuki. Nie dziwi więc, iż ten japoński producent wypuszcza coraz to nowe"czteronapędowce". Kolejnym jest Suzuki SX4, które jednak, odziwo, zostało stworzone wspólnie z Fiatem.

 

Suzuki Swift Sport: Bez półśrodków

Na wstępie miałem w zasadzie napisać, że mały 'hot hatch' Suzuki to autodla biedniejszych miłośników sportowej jazdy, choć w tym wypadkubyłaby to półprawda, a zarówno użytkownicy tego modelu jak isam japoński producent mogliby się na mnie mocno pogniewać. Nie jest teżprzecież powiedziane, że zamożna osoba nie zdecydowałaby się na zakupSwifta w sportowym stroju. Zawrę więc to stwierdzenie w 'bezpieczniejszych'klamrach. Swift Sport to niezaprzeczalnie ciekawe auto z tak zwanym 'pazurem',które na dodate

 

GM bez udziałów w Suzuki

General Motors i Suzuki podjęły wspólną decyzję o sprzedaży akcjijapońskiego koncernu będących w rękach amerykańskiego giganta.Jednocześnie obie strony wyraziły deklarację o kontynuowaniu wzajemnychrelacji biznesowych.

 

Volkswagen chce Suzuki

Po raz kolejny w ostatnich kilku miesiącach niemieckie media obiegłainformacja, iż Volkswagen jest bardzo zainteresowany przejęciem Suzuki. Tomiałby być następny krok w drodze do pozycji światowego lidera w branżymotoryzacyjnej.

 

Suzuki SX4: Niepozorny

Zima opuściła nas już chyba na dobre, nim jednak to nastało zdążyła tużprzed odejściem pokazać swoje możliwości. W efekcie problemy z jazdą miałowielu kierowców na naszych drogach. Nie wnikamy, czy był to efekt brakuodpowiednich umiejętności, nieprzygotowania auta do zimy, czy wreszciesłabych właściwości jezdnych w takiej aurze. W takich to warunkach do naszejredakcji trafił Suzuki SX4. Z dodatkowym atutem w postaci napędu na obie osie.

 

Taki będzie nowy crossover Suzuki

Suzuki S-Cross to zapowiedź crossovera z segmentu C. Koncepcyjny model,zaprezentowany podczas wystawy w Paryżu, już za rok powinien pojawić się wwersji produkcyjnej.

 

Suzuki Jimny: Lepsze bezdroża niż asfalt

Na tle swoich potencjalnych rywali wypada blado. Pod wieloma względami.Przestronności kabiny, wykończenia wnętrza, komfortu jazdy, właściwościjezdnych na asfalcie czy atrakcyjności designu. Jednak ma jedną zaletę,którą bije niemal całą konkurencję na głowę. Suzuki Jimny pozjechaniu z utwardzonej drogi czuje się jak ryba w... terenie.

 

Piotr Dulnik nowym prezesem Suzuki Motor Poland

Suzuki Motor Corporation ogłosiło ważną zmianę w zarządzie polskiejspółki, która jest oficjalnym importerem japońskiej marki nadWisłą. Od 1 listopada prezesem Suzuki Motor Poland sp. z o.o. jest pierwszy whistorii Polak – Piotr Dulnik.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019