Wyszukiwałeś:

swietokrzyskie X

drogi X

krajowe X

droga X

krajowa X

77 X

79 X

utrudnienia X

ruchu X

. Znaleziono 10 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: w.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: swietokrzyskie drogi krajowe droga krajowa 77 79 utrudnienia w ruchu

Spróbuj też wyszukać: utrudnienia 79

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

30 mln zł na remont DK 79 Połaniec - Osiek

Podpisano umowy na odnowy nawierzchni drogi krajowej 79 na odcinku Połaniec– Osiek i na przejściu przez sam Połaniec. Łącznie dwie inwestycjepochłoną około 30 milionów złotych.

 

Utrudnienia na świętokrzyskich drogach

Otwarty został most na Nidzicy (woj. świętokrzyskie) w miejscowości Ławy nadrodze krajowej 79 Warszawa - Sandomierz - Kraków. Ruch na odcinku drogi79 od Łoniowa do granicy województwa świętokrzyskiego z małopolskimodbywa się bez ograniczeń. Nadal zamknięta jest dla ruchu tranzytowego drogakrajowa 79 na odcinku Wyszmontów – Sandomierz –Łoniów. Ruch lokalny jest możliwy, ale miejscami kieruje nim policja.

 

Woda blokuje świętokrzyskie drogi

Ze względu na stan powodziowy w województwie świętokrzyskim zamkniętazostała dla ruchu tranzytowego droga krajowa 79 Warszawa - Sandomierz -Kraków odcinku Łoniów - Słupia Pacanowska. Fragment trasy wRuszczy jest pod wodą. Całkowicie zamknięta została droga krajowa 77 Lipnik– Stalowa Wola na odcinku od skrzyżowania z ulicą Portową w Sandomierzudo granicy województwa świętokrzyskiego z podkarpackim.

 

Zmiany organizacji ruchu na drogach 7, 77 i 79

W związku z budową nowego mostu w Sandomierzu w ciągu drogi 77 ikoniecznością skomunikowania obiektu z istniejącymi ulicami od 22 czerwca2010 wprowadzane będą zmiany organizacji ruchu w obrębie węzłaKraków (u zbiegu dróg 77 i 79 czyli ulic Lwowskiej, Żwirki iWigury oraz Alei Jana Pawła II). Zmieniono również organizację ruchuna odcinku Skarżysko - Występa budowanej drogi ekspresowej S7.

 

Wakacyjny raport utrudnień na drogach krajowych

Wakacje to czas urlopów, ale też wzmożonej aktywności ekip budującychi remontujących drogi. Niestety ze zwiększoną aktywnością służbdrogowych, łączą się utrudnienia dla kierowców. Przed wakacyjnąpodróżą warto wziąć pod uwagę lokalne remonty dróg,zamknięte trasy i objazdy i uzbroić się w cierpliwość…

 

DK 77 Lipnik - Sandomierz będzie remontowana

Są dodatkowe pieniądze na remont odcinka drogi krajowej 77 Lipnik –Sandomierz. Około 14-kilometrowy fragment trasy ma mieć nową nawierzchnięjuż za kilka miesięcy. Procedura przetargowa właśnie rusza.

 

Remont DK 79 po powodzi

Dwa odcinki drogi krajowej 79 uszkodzone przez powódź zostanąwyremontowane. Kielecki oddział GDDKiA planuje ogłoszenie przetargów naroboty w pierwszym kwartale br.

 

Uważniej na drogach krajowych 77 i 79 w Sandomierzu

Po ulewnych opadach deszczu kierowcy moga napotkać utrudnienia na drogachkrajowych  nr  77 (Lipnik – Sandomierz – Stalowa Wola) inr 79 (Warszawa – Sandomierz  - Kraków).

 

DK 77 i 79 w Sandomierzu w remoncie

Rusza remont około 2,5-kilometrowego odcinka drogi krajowej nr 77 w Sandomierzuza pieniądze na usuwanie skutków powodzi. Remonty dwóchodcinków DK 79 juz trwają.

 

Objazdy w Sandomierzu

W związku z remontem oraz zamknięciem przejazdu kolejowego przez drogękrajową nr 77 (ulica Trześniowska ) w Sandomierzu wprowadzono objazdy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "swietokrzyskie drogi krajowe droga krajowa 77 79 utrudnienia w ruchu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019