Wyszukiwałeś:

swietokrzyskie

. Znaleziono 402 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: swietokrzyskie

Spróbuj też wyszukać: staszów małopolskie miechów

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 402 wszystkich):

Świętokrzyskie drogi w 2008 r.

W przyszłym roku w województwie Świętokrzyskim dzięki dofinansowaniuz Unii Europejskiej mają ruszyć kolejne inwestycje drogowe. Największą znich będzie przebudowa drogi krajowej nr 7 ze Skarżyska do Występy.

 

Miliony na świętokrzyskie drogi

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego poinformował opodpisaniu pierwszych pre-umów na realizację projektów drogowychw ramach Regionalnego Programu Operacyjnego. Łączna wartość pięciu zadań,dotyczących dróg wojewódzkich, to blisko 250 mln zł.

 

Ponad 70 mln zł na świętokrzyskie krajówki

Na bieżący rok zaplanowano prace remontowe na dziewięciu odcinkachdróg krajowych w województwie świętokrzyskim, o łącznejdługości ponad 52 km. Roboty związane z odnową nawierzchni będą kosztowaćw tym roku ponad 70 mln zł.

 

Świętokrzyskie krajówki w TEN-T

Żadna ze świętokrzyskich dróg nie została zakwalifikowana doTranseuropejskiej Sieci Transportowej TEN-T, kiedy to negocjowaliśmy ten układw 2002 roku. Teraz w TEN-T mają szansę znaleźć się drogi krajowe nr 7 i 74.

 

Świętokrzyskie: w święta mniej utrudnień

Na czas świąt do minimum ograniczone zostaną utrudnienia na trasie nr 7 wobrębie budowy węzła Kielce Północ. Pozostanie objazd w Barczynatomiast zlikwidowany zostanie ruch wahadłowy sterowany światłami.

 

Zamknięta DK 42 Stąporkowie woj.. świętokrzyskie

Od dzisiaj tj. 13 lipca zamknięta zostanie droga krajowa 42 w Stąporkowie.Ruch skierowany zostanie na objazdy. Zmiana organizacji ruchu spowodowana jestkoniecznością rozbiórki i odbudowy mostu przez rzekę Czarną wStąporkowie. Roboty potrwają do końca października. Wykonawcą jest firmaStrabag.

 

Świętokrzyskie: bezpieczniej na DW 751

W Dąbrowie Górnej (gm. Bodzentyn woj. świętokrzyskie) oddany zostałdo użytku przebudowany prawie 3– kilometrowy odcinek drogiwojewódzkiej nr 751 Suchedniów – Ostrowiec, międzymiejscowościami Dąbrowa Górna i Dąbrowa Dolna.

 

Woda blokuje świętokrzyskie drogi

Ze względu na stan powodziowy w województwie świętokrzyskim zamkniętazostała dla ruchu tranzytowego droga krajowa 79 Warszawa - Sandomierz -Kraków odcinku Łoniów - Słupia Pacanowska. Fragment trasy wRuszczy jest pod wodą. Całkowicie zamknięta została droga krajowa 77 Lipnik– Stalowa Wola na odcinku od skrzyżowania z ulicą Portową w Sandomierzudo granicy województwa świętokrzyskiego z podkarpackim.

 

Świętokrzyskie zabiega o budowę drogi 73

Władze województwa świętokrzyskiego zabiegają o budowę drogikrajowej nr 73 na odcinku z Kielc do Woli Morawickiej przed rokiem 2013. Uwagizostały przesłane do Ministerstwa Infrastruktury.

 

Świętokrzyskie: Raków będzie miał obwodnicę

Do końca października 2013 roku Skanska wybuduje obwodnicę Rakowa (woj.świętokrzyskie) o długości ponad 2,5 km. Inwestycja ma wartość niemal 15mln zł brutto. Budowa obwodnicy pozwoli na wyprowadzenie z Rakowa ciężkiegoruchu samochodowego i poprawę bezpieczeństwa mieszkańców.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022