Wyszukiwałeś:

swift

. Znaleziono 316 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: swift

Spróbuj też wyszukać: yaris civic suzuki swift spalanie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 316 wszystkich):

Utytułowany Swift

Nowy Suzuki Swift został Samochodem Roku 2006 w Japonii, tytuł ten przyznanyzostał przez dziennikarzy motoryzacyjnych i analityków rynku ( AutomotiveResearchers & Journalists Conference of Japan - RJC COTY). Podobny wynikosiągnął także w Islandii.

 

Swift Sport i koncepcyjny Splash

Podczas Salonu Samochodowego w Paryżu, który rozpocznie się 28 września,Suzuki zaprezentuje dwa nowe modele - Suzuki Swift Sport oraz koncepcyjnyProject Splash.

 

Suzuki Swift Sport: Bez półśrodków

Na wstępie miałem w zasadzie napisać, że mały 'hot hatch' Suzuki to autodla biedniejszych miłośników sportowej jazdy, choć w tym wypadkubyłaby to półprawda, a zarówno użytkownicy tego modelu jak isam japoński producent mogliby się na mnie mocno pogniewać. Nie jest teżprzecież powiedziane, że zamożna osoba nie zdecydowałaby się na zakupSwifta w sportowym stroju. Zawrę więc to stwierdzenie w 'bezpieczniejszych'klamrach. Swift Sport to niezaprzeczalnie ciekawe auto z tak zwanym 'pazurem',które na dodate

 

Milionowy Swift

Pierwszy egzemplarz modelu Suzuki Swift nowej generacji opuścił taśmęprodukcyjną japońskiej fabryki we wrześniu 2004 roku. W trzy lata i 8miesięcy później, wyprodukowano milionowy egzemplarz samochodu. Swiftosiągnął ten rekordowy poziom szybciej, niż jakikolwiek inny model Suzuki whistorii firmy.

 

Kościuszko ambasadorem Suzuki Swift Sport

Michał Kościuszko, który jest jednym z najbardziej utalentowanychpolskich kierowców rajdowych młodego pokolenia został AmbasadoremSuzuki SWIFT Sport. Wizerunek Michała Kościuszki będzie obecny we wszystkichdziałaniach SMP związanych z promocja samochodu Suzuki SWIFT Sport.

 

Szybki Swift już we Frankfurcie

Wprawdzie stado 140 koni pod maską nie jest wielkością, która robiduże wrażenie, ale już w przypadku małego auta, jakim jest Suzuki Swift,może zapewnić więcej niż zadowalające osiągi. Podczas salonu samochodowegowe Frankfurcie japoński koncern zaprezentuje najnowsze wcielenie Swifta Sport.

 

Suzuki Swift: Zmiana bez zmiany

Nowa generacja modelu niesie ze sobą zmiany. Często bardzo rewolucyjne zmiany.Przykłady można by mnożyć, jednak nie miejsce i pora teraz na tego typuwyliczanki. Są jednak i takie przypadki, że zmiana generacji nie pociąga zasobą żadnych poważnych zmian, bądź są one niemal niezauważalne dla oka.Przykładem tej drugiej tendencji jest Suzuki Swift, który od ubiegłegoroku dostępny jest już w czwartej generacji... No właśnie, czy może teżbył to tylko zwykły facelifting modelu...?

 

Suzuki Swift Sport: Sport przez małe "s"

Choć w nazwie ma słówko "Sport", zaliczanie go do gronahot-hatchów byłoby sporym nadużyciem. Grzechem byłoby jednak nazwanie136-konnego Swifta typowym, cywilnym autkiem, którego głównym inajważniejszym zadaniem jest jedynie bezproblemowe dotarcie do celupodróży. Jakie jest więc tak naprawdę Suzuki Swift Sport?

 

Suzuki Swift: 4 miliony w 10 lat

Suzuki Swift, mały, miejski model, na rynku jest już dostępny od 31 lat.Prawdziwą popularność zdobył sobie jednak wraz z debiutem trzeciej generacjiw 2004 roku. Od tego momentu do klientów trafiło już 10 mln egzemplarzytego auta.

 

Suzuki Swift Hybrid ? nowy napęd hybrydowy

Suzuki Swift po face liftingu zyskuje odświeżony wygląd nadwozia, ale przedewszystkim pod maskę trafi zmodyfikowany napęd typu mild hybrid.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020