Wyszukiwałeś:

t

. Znaleziono 10679 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: t

Spróbuj też wyszukać: auto na t tribord Tojota Starlet

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10679 wszystkich):

Car zmartwychwstał!

Podczas tegorocznego Concorso d` Eleganza Villa d`Este został zaprezentowanysamochód stworzony przez ożywioną po kilkudziesięciu latach rosyjską markęRusso-Bałt. Jej koncepcyjne studium zostało nazwane Impression.

 

2,5 tys. km nowych dróg w sieci TEN-T?

Ministerstwo Infrastruktury przygotowało projekt modyfikacji polskiej częściTranseuropejskiej Sieci Transportowej (TEN-T). Według planów ta siećdrogowa mogłaby powiększyć się o 2,5 tys. dróg. Konsultacje w tejsprawie potrwają do 20 sierpnia bieżącego roku.

 

Świętokrzyskie krajówki w TEN-T

Żadna ze świętokrzyskich dróg nie została zakwalifikowana doTranseuropejskiej Sieci Transportowej TEN-T, kiedy to negocjowaliśmy ten układw 2002 roku. Teraz w TEN-T mają szansę znaleźć się drogi krajowe nr 7 i 74.

 

Fiat Grande Punto 1.4 T-Jet: Namiastka sportowca

Fiat Grande Punto w ciągu już trzech lat obecności na rynku zdołałwywalczyć sobie dość solidną pozycję wśród konkurencyjnego segmentumaluchów. Apetyt rośnie jednak w miarę jedzenia. I teraz ze 120-konnymsilnikiem T-Jet z turbosprężarką zamierza powalczyć o klienta oczekującegood auta nieco więcej sportowych doznań.

 

Raport usterkowości TÜV 2013

Toyoty, Mazdy, Volkswageny oraz Porsche 911. Gdyby sugerować się tylkowynikami najnowszego raportu usterkowości TÜV 2013, to, szukając najmniejawaryjnych aut na rynku wtórnym, powinniśmy w pierwszej kolejnościnaszą uwagę skierować na powyższe marki. Złota Plakietka, czyliwyróżnienie dla najmniej usterkowego modelu w tegorocznym rankingu,trafiła do Volkswagena Polo.

 

Turbo Ferrari California T

Wczoraj Ferrari pokazało odświeżoną Californię. Jednak nie jest to zwykłyfacelifting, gdyż Ferrari pokazuje samochód z nowym silnikiem.Turbodoładowania w drogowych samochodach z Maranello  nie było od wielulat.

 

Kolejne auto z turbo od Ferrari

W tym roku Ferrari zaprezentowało odświeżoną Californię w specjalnejwersji T. Auto posiada silnik turbodoładowany, który  zostanieprzeszczepiony do kolejnego modelu. Nowy model zostanie pokazany w Genewie.

 

VW T-Prime Concept GTE - tuż przed Touaregiem

T-Prime Copncept GTE, czyli najnowszy model studyjny z Wolfsburga zadebiutowałna targach w Pekinie. To przedsmak dużego SUV-a, szykowanego przez Volkswagena.Zobacz, jak będzie wyglądał nowy Volkswagen Touareg.

 

Porsche 911 Carrera T ? budżetowe ?R?

Jeśli gubicie się w gamie Porsche 911, to nie mamy dobrych wieści. Niemieckiproducent zaprezentował właśnie kolejny wariant – model Carrera T.

 

Nowy Volkswagen T-Cross z hiszpańskiej fabryki

Hiszpańskie zakłady Volkswagen Nawara będą produkować Volkswagena T-Crossa,nowego kompaktowego SUV-a niemieckiej marki. Poinformował o tym kilka dni temudr Andreas Tostmann, szef działu Produkcji i Logistyki Volkswagena.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019