Wyszukiwałeś:

tdi

. Znaleziono 1521 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: tdi

Spróbuj też wyszukać: silnik tdi T4 2 5 TDI nadsterowność

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1521 wszystkich):

Nie będzie R8 V12 TDI

Po przeszło roku oczekiwań i wielkich zapowiedzi Audi ogłosiło zawieszenieprojektu o nazwie R8 V12 TDI, które miało być najmocniejszym dieslem whistorii sportowych aut dopuszczonych do ruchu drogowego.

 

20 lat TDI

Technika TDI, która pojawiła się na rynku niemal 20 lat temu,zrewolucjonizowała  światowy rynek silników wysokoprężnych.Dziś wielu kierowców nie wyobraża sobie samochodu wyposażonego w innąjednostkę napędową.

 

20 lat silników TDI Audi - część I

W 2009 roku Audi świętuje nie tylko stulecie powstania firmy, alerównież inny wyjątkowy jubileusz. Dwudziestolecie silników TDI wautach swojej marki.

 

Usterki w Audi i Volkswagenach z TDI

O możliwości wystąpienia tej usterki informowaliśmy już dośćszczegółowo w przypadku modeli marki Skoda z dwulitrowym dieslem TDI. Doserwisów będą musieli się zgłosić jednak także właścicieleniektórych modeli Audi i Volkswagenów.

 

Sportowe TDI od Audi

Niemcy z Ingolstadt przygotowali koncept, który do silnika TDI przylepiaetykietę RS. Ta nigdy nie była łączona z silnikiem wysokoprężnym. OtoAudi RS5 TDI w wersji studyjnej.

 

A7 na 25. urodziny technologii TDI

Oto A7 Sportback 3.0 TDI competition. Auto, które powstało aby uczcić25 lat technologii TDI. Edycja specjalna charakteryzuje się większą mocą iekskluzywnym wyposażeniem.

 

Audi RS5 TDI z kolejnym rekordem

RS 5 TDI to studyjny model wyposażony m.in. w elektryczną sprężarkę, które być może wprowadzi do gamy RennSport auto z silnikiem wysokoprężnym.

 

Audi SQ7 TDI - Mastodont na dopingu

Po raz pierwszy w historii producent z Ingolstadt wprowadza do gamy"Q7" wersję usportowioną. Audi SQ7 TDI dostało wysokoprężnysilnik V8 oraz elektryczną sprężarkę. Moc ponad 430 KM i potężny momentobrotowy robią wrażenie. Zobacz, czym zachwyca najnowsze Audi SQ7 TDI.

 

VW Amarok - nowy silnik V6 TDI

Volkswagen określa Amaroka jako pickupa segmentu premium, a więc i pod maskąmusi pracować coś z wyższej półki. Do użytkowego VW trafia nowajednostka napędowa 3.0 TDI V6.

 

Silnik TSI lepszy i tańszy niż TDI

Czy zakup Diesla zawsze oznacza wybór oszczędniejszego wariantu? Czysilnik TSI może być oszczędny? Kto powinien zdecydować się na zakup TSI, akto na kupno TDI? Dziś szukamy odpowiedzi na te i wiele innych pytań.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023