Wyszukiwałeś:

top

. Znaleziono 390 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: top

Spróbuj też wyszukać: toptether ranking spalania

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 390 wszystkich):

Scania Top Team 2007

Rozstrzygnięty został ogólnopolski konkurs na najlepszy zespół mechanikówScania, który był jednocześnie pierwszym etapem międzynarodowego konkursuScania Top Team 2007.

 

Skoda Fabia zwycięzcą Eco Top 10

Nowa Skoda Fabia z silnikiem 1.2 l 60 KM została wybrana najlepszym samochodemkompaktowym w Niemczech w rankingu Eco Top 10, przeprowadzonym na zlecenie ADAC.Roczne koszty eksploatacji tego wyniosły o 2169 euro mniej od kosztówHondy Civic Hybrid, która uplasowała się na drugiej pozycji.

 

Top Gear nagradza Skody

Popularny brytyjski magazyn motoryzacyjny "Top Gear" przyznał SkodzieYeti tytuł Samochodu Rodzinnego Roku. Z kolei tytuł Luksusowego Samochodu Rokutrafił do nowej Skody Superb Combi. Nagrody przyznawały telewizyjne, prasowe iinternetowe redakcje Top Gear.

 

Samochody roku wg Top Gear

Legendarne i najpopularniejsze show motoryzacyjne - Top Gear, nadawane przezstację BBC2, które gromadzi przed telewizorami miliony widzów nacałym świecie, wybrało właśnie samochody roku w 12 kategoriach.

 

Tesla pozywa Top Gear

Firma Tesla Motors ogłosiła, że pozywa producentów programu Top Gearza pomówienia i rozpowszechnianie szkodliwych dla firmy informacji.

 

Volvo Polska laureatem Top Employer 2011

Firma Volvo Polska już po raz drugi znalazła się w prestiżowym gronielaureatów polskiej edycji badania Top Employers prowadzonego przezInstytut CRF. Uzyskując tytuł Top Employer, Volvo Polska znalazło się wgronie 20 firm w Polsce i około 600 na świecie, które mogąposługiwać się tym wyróżnieniem.

 

Scania Top Team

Ruszyła kolejna edycja Scania Top Team. To program treningowy, a zarazemkonkurs dla mechaników i specjalistów zajmujących sięczęściami zamiennymi. Swoje wysokie kwalifikacje zaprezentuje 8000uczestników z 60 krajów. Połączą wiedzę i umiejętność pracyw zespole, aby gromadzić punkty. Korzyść odniosą jednak przede wszystkimklienci serwisów Scania.

 

Czy to koniec brytyjskiego TopGear'a?

Zapewne większość z Was nadal lamentuje po tym, jak BBC ogłosiłozakończenie współpracy z ikoną programu Top Gear, Jeremym Clarksonem.Większość widzów nie widzi dalszego sensu emitowania tego showtelewizyjnego na antenie BBC. Okazuje się, że to zdanie podziela dwójkapozostałych prowadzących.

 

Czy Top Gear powróci w przyszłym roku?

Dziś przeglądając zagraniczne portale natknęliśmy się na dość ciekawąinformację. Sunday Express zapowiada powrót Top Geara na wiosnę 2016.Telewizyjne show poprowadzą nowi prowadzący.

 

Przyszłość trójki z Top Gear wciąż niejasna

Emocje już dawno opadły po rewolucji, jaka dokonała się w telewizji BBC,gdy z show Top Gear  został usunięty Jeremy Clarkson. Plotki o nowymprogramie trójki Clarkson, May i Hammond wciąż się pojawiają, alestart nowego widowiska może się opóźnić. W najgorszym wypadku nawetdo 2017 roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022