Wyszukiwałeś:

tour

. Znaleziono 163 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: tour

Spróbuj też wyszukać: octavia tour taur

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 163 wszystkich):

Skoda nadal w Tour de France

Skoda Auto podpisała porozumienie w sprawie kontynuacji partnerstwa z Tour deFrance aż do 2013 roku.

 

Druga generacja Octavii Tour

Nowe auta mają jedną istotną wadę - wysoką cenę. Dlatego wieluproducentów, mimo wprowadzenia nowych generacji swoich modeli, wciążutrzymuje na rynku także ich poprzedników. Przykładem jest Skoda zmodelem Octavią, która właśnie wprowadza do sprzedaży II generacjęwersji Tour.

 

Koniec Octavii Tour

Octavia Tour, czyli pierwsza generacja kompaktowej Skody produkowana od 1996roku prawie w niezmienionej postaci, właśnie przestała być produkowana.Ustąpiła tym samym miejsca... Octavii Tour.

 

Skoda Octavia Tour: Skąd ta popularność?

Patrząc na zestawienie sprzedaży samochodów w Polsce zawsze zadawałem sobie pytanie: "Co ma takiego w sobie Skoda Octavia, że non stop jest na topie?". Po tygodniu spędzonym z Octavią Tour to pytanie wykreśliłem ze swojego notesu "pytań dotyczących ludzkiego bytu".

 

Skoda na Tour de France do 2018 roku

Producent samochodów z Mlada Boleslav przedłużył umowę zorganizatorami wyścigu kolarskiego Tour de France na kolejne pięć lat.Potwierdza to udaną współpracę Skody z organizatorami kolarskiegoklasyku.

 

Skoda na Tour de France

Już po raz 11. Skoda będzie oficjalnym partnerem najbardziej prestiżowegowyścigu kolarskiego - Tour de France. Samochodami czeskiej marki będąporuszać się zarówno przedstawiciele poszczególnych ekip, jak iorganizatorzy wyścigu.

 

Fiat-Chrysler w Tour de Pologne

50 samochodów Grupy Fiat-Chrysler będzie wspomagać tegoroczną edycjęwyścigu Tour de Pologne, który startuje już 3 sierpnia. Oficjalnymautem wyścigu jest Fiat 500L Trekking, który jednocześnie będziegłówną nagrodą dla zwycięzcy.

 

Elektryczne Nissany pojadą w Tour de Pologne

Podczas jutrzejszego, słowackiego etapu Tour de Pologne kolarzom będątowarzyszyły dwa elektryczne Nissany Leaf.

 

Hyundai Tucson w limitowanej edycji Tour de Pologne

Nim w pełni ruszy sprzedaż nowego Hyundaia Tucsona na polskim rynku,koreańska marka przygotowała specjalną, limitowaną serię modelu sygnowanąnazwą największego polskiego wyścigu kolarskiego - Tour de Pologne.

 

Tour de Pologne - gdzie nas czekają utrudnienia

W najbliższą niedzielę rusza 72. edycja wyścigu Tour de Pologne,największej imprezy kolarskiej w naszym kraju. Trasa wyścigu będzie wiodłaprzez trzy województwa. Zobacz, na których drogach i w jakie dnimożesz napotkać utrudnieniami.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019