Wyszukiwałeś:

touran

. Znaleziono 255 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: touran

Spróbuj też wyszukać: touran wymiary zafira zafira a

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 255 wszystkich):

Touran do serwisu

UOKiK otrzymał od Kulczyk Tradex informację o możliwości wystąpieniauszkodzenia w silnikach auta Volkswagen Touran.

 

Nowy Touran od 76 890 PLN

Dobre, bo niemieckie. W dobie dzisiejszej motoryzacji niniejszy stereotyp dlawielu może okazać się twierdzeniem na wyrost. Wszak nie tylko Niemcypotrafią budować teraz solidne i funkcjonalne samochody. Jednak nasi zachodnisąsiedzi potrafią je jeszcze dodatkowo dobrze sprzedać. Najlepszym tegoprzykładem jest nowy Volkswagen Touran, który wczoraj (06.12.) świętowałswoją polską premierę.

 

Golf, Golf Plus i Touran z usterkami

Tym razem akcją serwisową zostaną objęte trzy modele marki Volkswagen -Golf, Golf Plus oraz Touran - wyposażone w silniki wysokoprężne 2.0 TDI zmanualną sześciobiegową skrzynią biegów.

 

Odmieniony Touran

Mocno odmieniony Volkswagen Touran będzie kolejnym modelem z Wolfsburga,który będzie prezentował podobne oblicze jak "Golf ispółka". Premiera nowego Tourana miała miejsce dziś podczastargów AMI w Lipsku, a do sprzedaży auto trafi latem br.

 

Touran na różne drogi

W sprzedaży debiutuje właśnie najnowsza generacja Volkswagena Tourana, a jużniebawem dołączy do niej "uterenowiona" wersja, czyli Cross Touran.

 

Nowy Volkswagen Touran: Oszczędniejszy i bogatszy

Volkswagen przyzwyczaja swoich klientów do tego, że każdy nowy modelzamiast rewolucji wprowadza ewolucję. Nowy Volkswagen Touran, czyli jeden znajlepiej sprzedających się vanów, jest teraz jeszcze oszczędniejszyoraz bogatszy w wyposażenie.

 

Wątek na forum: Nowy Volkswagen Touran: Oszczędniejszy i bogatszy

Touran ok. ale kiedy nowy Sharan w salonach VW? ~zniecierpliwiony

 

Volkswagen Touran: Rodzina jest najważniejsza

O samochodach jakiej marki można powiedzieć, że są funkcjonalne ipraktyczne, komfortowe, o stonowanym wyglądzie, a przy tym mega solidne? Takieprzymioty bezapelacyjnie pasują do większości modeli rodem z Wolfsburga. A wszczególności, jeśli mamy jeszcze do czynienia z typowo rodzinnymautem, takim jak Volkswagen Touran.

 

Wątek na forum: Volkswagen Touran: Rodzina jest najważniejsza

Autor tego artykułu chyba został dobrze do sponsorowany bo w drugim rzędzie na środkowym fotelu to może siedzieć co najwyżej małe dziecko (bez fotelika) lub drobna kobieta i w dodatku pochylona do przodu (bo foteliki z siedzeń obok szerokie) . Touran to super auto dla rodziny z dwójką dzieci z ok...

 

Oto nowy Volkswagen Touran

Volkswagen postanowił, że nie będzie czekał z prezentacją nowego Tourana do salonu samochodowego w Genewie. Znamy już wygląd auta i najważniejszeinformacje.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021