Wyszukiwałeś:

toyota X

corolla X

. Znaleziono 710 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: toyota corolla

Spróbuj też wyszukać: TOYOTA COROLLA E12 toyota corolla e11 toyota corolla verso

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 710 wszystkich):

Toyota Corolla: Synonim niezawodności

Nie ma chyba osoby, która znając się nawet pobieżnie na motoryzacjinie będzie znała modelu Toyota Corolla. Pomimo tego, że jak dotąd to autonie wyróżniało się niczym szczególnym, to przez ponad 40 latsprzedało się w liczbie przekraczającej 30 mln egzemplarzy. W czym zatemtkwił sukces japońskiego kompakta? W tym roku pojawiła się już dziesiątageneracja tego auta, której kluczem do sukcesu ma być jeszcze większaniezawodność.

 

Czy warto kupić?: Toyota Corolla IX (2001-2007)

Toyota Corolla to legenda w świecie motoryzacji. Pod kilkoma względami.Produkowana już przeszło trzydzieści lat zdobyła rzesze klientów. Tymrazem na tapetę trafia dziewiąta generacja modelu. Czy kontynuuje dobrąpassę ośmiu poprzednich?

 

Wątek na forum: Toyota Corolla: Synonim niezawodności

Toyota Corolla to najlepsze auto na swiecie. Zaden, niemiec, chinol, wloch czy jakikolwiek na F sie do niego nie umywa :-) ~pearl

 

Wątek na forum: Forum Toyota Corolla-duże spalanie

Toyota corolla 1.6 110 kM 2002r. po ostatnim teście spalania wyszło w cyklu mieszanym 11.8 litra na 100 z niedowierzania powtórzyłem i wyszło to samo co Wy na to. ~bigolo

 

Toyota Corolla: Legenda wcale nie powraca

Według Toyoty na rynek powróciła legenda. Śmiem w to wątpić, gdyż Corolla, do której ja mam sentyment i określiłbym mianem legendarnej to ta generacja mająca swój odpowiednik w rajdowych mistrzostwach świata. Teraz Corolla to sedan, który stara się nie być nudny, ale niezamierza też próbować swoich sił w sporcie.

 

Toyota Corolla lekko odświeżona

Najlepiej sprzedający się samochód na świecie przeszedł lekkiface-lifting w wersji przeznaczonej na rynek europejski. Toyota Corolla w nowejodsłonie pojawi się niebawem w salonach.

 

Toyota Corolla bije kolejny rekord!

W tym roku Toyota Corolla obchodzi 50. urodziny. Przy okazji japoński kompaktmoże świętować kolejny sukces. Od 1966 roku na ulicach całego światapojawiły 44 mln egzemplarzy.

 

Toyota Corolla Touring Sports

Toyota Corolla Touring Sports to nowy model, który zostanie pokazany nasalonie samochodowym w Paryżu. Przestronne kombi wypełni lukę po wycofanej zoferty Toyocie Avensis.

 

Nowa Toyota Corolla ? znamy ceny

Nowa generacja Toyoty Corolli wchodzi do salonów. Znamy już ceny japońskiego kompaktu. Przy tej okazji Toyota obniża ceny obecnego modelu.

 

Toyota Corolla na czele rankingu sprzedaży

Toyota Corolla była we wrześniu tego roku najpopularniejszym samochodem w Polsce. Tak wynika z danych Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego (PZPM).

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "toyota corolla".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021