Wyszukiwałeś:

transit

. Znaleziono 1021 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: transit

Spróbuj też wyszukać: transit syncro ducato transit wysokość

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1021 wszystkich):

Nowy Ford Transit w Polsce!

W całej swojej czterdziestoletniej karierze na rynku motoryzacyjnym, samochódten nigdy nie trzymał się tak dobrze jak dziś. W przeciągu tych latefektywnie zmieniał on oblicze z surowego samochodu dostawczego na komfortowy,a wręcz gustowny samochód użytkowy. Najnowsza odsłona modelu Ford Transitzadebiutowała właśnie na polskim rynku.

 

Nowy Transit Vanem Roku

Nowy Ford Transit ledwie co zdążył zadebiutować na naszym rynku, a jużmiędzynarodowe jury uhonorowało go pierwszym miejscem w konkursie 'Van of theYear 2007'. Komisja oceniająca samochody stwierdziła, że nigdy dotąd niebyło tak zaciętej rywalizacji, jak w tegorocznej edycji.

 

Transit-limuzyna!

Europejski oddział Forda, zajmujący się również budową pojazdówkomercyjnych wybrał niecodzienny sposób uczczenia świeżo zdobytego tytułuVana Roku 2007 (International Van of the Year 2007) przez model Transit,konstruując ów samochód w rozmiarze XXL. Transit-limuzyna ma blisko 7,5 mdługości.

 

Ford Transit "w gazie"

Nowa generacja komercyjnego modelu Ford Transit dostępna jest w ofercieproducenta także z gazowym układem zasilania. Co ważne instalacja montowanajest seryjnie, w fabryce marki.

 

Transit taksówką

Na rozpoczętych właśnie targach motoryzacyjnych w Nowym Jorku Fordzaprezentował prototypowy model Transit Connect Taxi, czyli specjalną wersjędostawczego pojazdu dostosowaną do roli taksówki.

 

Transit Custom

Podczas Targów Motoryzacyjnych w Hanowerze Ford zaprezentował zupełnienową linię modeli Transit. Custom jest już dostępny natomiast Transit iTransit Connect będą w sprzedaży pod koniec przyszłego roku.

 

Ford Transit: Nowa dostawa

Ford zmienił politykę dotyczącą swojego auta dostawczego. Transit niebędzie modelem, który w jednej wersji musi rywalizować z 1- tonowymisamochodami i jednocześnie z 2-tonowymi dostawczakiami. Koniec z jednymmodelem w dwóch segmentach.

 

Transit Custom z podwyższonym dachem

Na europejskim rynku debiutuje Ford Transit Custom w wersji z podwyższonymdachem. Wariant ten oferuje o 20 proc. większy przedział ładunkowy.

 

Ford Transit: Urodzony dla biznesu

Nowy Transit jest pod każdym względem „naj”. Urósł, stałsię bezpieczniejszy, wytrzymalszy, bardziej ekonomiczny, ma też większąprzestrzeń ładunkową – o pojemności nawet 15,1 metra sześciennego.

 

Nowy Ford Transit Custom już niebawem w salonach

Ford zaprezentował nowe wcielenie modelu Transit Custom. Samochóddostawczy o ładowności jednej tony ma całkowicie nowe wnętrze, jestwydajniejszy, a do tego wygląda atrakcyjnie. Pierwsze egzemplarze trafią doklientów na początku przyszłego roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020