Wyszukiwałeś:

transport

. Znaleziono 828 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: transport

Spróbuj też wyszukać: transport aut rynek transport wymogi

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 828 wszystkich):

Efekty realizacji programu Transport

Kończy się realizacja Sektorowego Programu Operacyjnego Transport. Przezpięć lat na inwestycje związane z rozwojem sieci transportowych otrzymaliśmyze środków Unii Europejskiej ponad 3,78 mld zł. Za te pieniądzewybudowano m.in. drogę ekspresową S22.

 

GUS: Spada sprzedaż usług transportowych

Według najnowszych danych, które opublikował GUS w kwietniusprzedaż usług transportowych ogółem w kwietniu br. spadła o 6,7proc. w porównaniu z tym samym okresem 2008 r. Wzrósł, choćnieznacznie, jedynie transport samochodowy.

 

DAF CF85 z tytułem „Flotowy Samochód Ciężarowy Roku 2009”

Podczas ceremonii wręczania prestiżowych nagród „Motor TransportAwards 2009” w Londynie, model DAF CF85 po raz drugi z rzędu uhonorowanotytułem Flotowego Samochodu Ciężarowego Roku.

 

Orlen Transport inwestuje pół miliona w system GPS

Każda autocysterna z floty Orlen Transport, spółki grupy PKNOrlen, będzie mieć do końca września zamontowane urządzenie GPS. Dziękitemu firma będzie mogła na bieżąco śledzić pracę kierowców. Zyskateż informacje o trasie pojazdu i rozładunku towaru.

 

Orlen Transport postawił na konsolidację

Kryzys gospodarczy dotknął firmy działające w sektorze przewozu paliw.Orlen Transport znalazł jednak na to sposób - konsolidacjęspółek z grupy kapitałowej.

 

Kolejne ciągniki Volvo FM dla ORLEN Transport

Pod koniec ubiegłego roku, wchodząca w skład Grupy Kapitałowej ORLEN -jednej z największych korporacji przemysłu naftowego w EuropieŚrodkowo-Wschodniej - spółka ORLEN Transport S.A., w wynikuogłoszonego przetargu, wybrała Volvo, jako dostawcę 20 sztuk nowychpojazdów ciężarowych. W marcu bieżącego roku, po kolejnym przetargu,firmy podpisały kontrakt na dostawę następnych 15 sztuk ciągnikówsiodłowych. Ich dostawa została zrealizowana na przełomie czerwca i lipca br.

 

Transport podrożeje

W ocenie Pracodawców RP wprowadzenie elektronicznego systemu poboruopłat drogowych spowoduje duże obciążenie finansowe branży transportowej,co nie pozostaje bez znaczenia dla całej gospodarki.

 

Volvo FM dla ORLEN Transport

We flocie ORLEN Transport od stycznie jeździ kolejna partia, tym razem 45 sztuknowych ciągników siodłowych Volvo FM. To już trzecia, zrealizowanaprzez Volvo Trucks, dostawa do ORLEN Transport w ciągu niewiele ponad jednegoroku. Pod koniec 2009 r., firmy sfinalizowały kontrakt na dostawę 20 sztuksamochodów ciężarowych Volvo FM, natomiast dostawa kolejnych 15 sztukciągników Volvo odbyła się na przełomie czerwca i lipca 2010.

 

Czterechsetne Volvo dla Omega Pilzno

Zlokalizowana w Pilźnie firma OMEGA Pilzno International Transport &Spedition Godawski & Godawski, odebrała swój czterechsetnysamochód ciężarowy Volvo: model FH napędzany silnikiem o mocy 420 KM,który będzie wykorzystywany w transporcie długodystansowym. Uroczysteprzekazanie pojazdu Klientowi, z udziałem Claesa Nilssona, Prezesa EuropejskiejDywizji Volvo Truck Corporation oraz Toma Jörninga, DyrektoraZarządzającego Regionu Europy Centralno-Wschodniej w Volvo Trucks, odbyłosię w Göteborgu, w dniu 14 października br.

 

DAFy dla Raben Transport

W styczniu 2012 roku w siedzibie firmy ESA Trucks Poznań w Komornikach odbyłosię uroczyste wydanie pierwszej transzy 30 ciągników siodłowych DAF FTXF 105.460 LowDeck firmie Raben Transport Sp. z o.o. Firma zakupiła łącznie80 sztuk pojazdów DAF, a umowę podpisała z firmą ESA Trucks PoznańSp. z o.o., autoryzowanym dealerem firmy DAF Trucks Polska.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019