Wyszukiwałeś:

tsi

. Znaleziono 711 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: tsi

Spróbuj też wyszukać: tsi zużycie oleju tsi85km jetta tsi

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 711 wszystkich):

TSI - Rewolucja silnikowa

Po wielkich sukcesach silników TDI oraz FSI, Volkswagen ma zamiar wypuścić narynek nowatorską linię jednostek napędowych wyposażonych w technologiębenzynową TSI.

 

1.4 TSI zdobywcą Engine Of The Year 2009

Międzynarodowe jury złożone z 65 dziennikarzy motoryzacyjnych z 32krajów po raz 11 wybrało najlepsze silniki samochodowe. Głównytytuł zdobył podwójnie doładowany silnik 1.4 TSI produkcjiVolkswagena. Poza tym wygrał swoją klasę pojemnościową oraz tytuł GreenEngine of The Year 2009.

 

Nowy silnik TSI w ofercie Volkswagena

Volkswagen wprowadził do sprzedaży nową jednostkę benzynową TSI. Silnikmożna zamawiać do modeli Golf i Polo.

 

Volkswagen wprowadza silniki 1.2 TSI

W polskich salonach Volkswagena dostępne są już modele z nową jednostkąbenzynową 1.2 TSI dysponującą mocą 105 KM. Najmniejszy silnik z rodziny TSImożna zamawiać w modelach Polo, Golf, Golf Plus i Golf Variant.

 

Octavia z silnikiem 1.2 TSI

Gama dostępnych jednostek silnikowych dla modelu Skoda Octavia powiększy sięo turbodoładowany, czterocylindrowy silnik 1.2 TSI oferujący moc 105 KM.Samochód będzie dostępny na polskim rynku już od początku lutego2010.

 

LPG z najmniejszym TSI w Octavii

Oferta Skoda Auto Polska na modele dostępne z instalacją LPG zostałaposzerzona o Octavię napędzaną silnikiem 1.4 TSI o mocy 122 KM.

 

Odłączanie cylindrów także w TSI

Na początku 2012 roku najnowsza technologia Volkswagena – odłączaniecylindrów – zadebiutuje w nowym silniku 1.4 TSI. Będzie to kolejnykrok w kierunku zmniejszenia zużycia paliwa przez samochody marki Volkswagen.

 

Silniki TSI w Skodzie również z LPG

Do tej pory w ofercie Skody próżno było szukać modeli z benzynowymijednostkami TSI, do których można było zamówić fabrycznąinstalację LPG. Teraz się to zmieni - pierwszym modelem z taką możliwościąbędzie Rapid z 1,2-litrowym motorem TSI.

 

Silnik TSI lepszy i tańszy niż TDI

Czy zakup Diesla zawsze oznacza wybór oszczędniejszego wariantu? Czysilnik TSI może być oszczędny? Kto powinien zdecydować się na zakup TSI, akto na kupno TDI? Dziś szukamy odpowiedzi na te i wiele innych pytań.

 

Skoda Fabia z nowym silnikiem 1.0 TSI ? ceny

Do polskich salonów wkracza Skoda Fabia z nowym silnikiem 1.0 TSI,który zastąpi dotychczasową jednostkę 1.2 TSI. Polski importeropublikował cennik tego wariantu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021