Wyszukiwałeś:

ubezpieczenia

. Znaleziono 1429 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ubezpieczenia

Spróbuj też wyszukać: zmiany od 2011 roku w ubezpieczeniach odszkodowania po wypadku samochodowym umowa kupna-sprzedaży ubezpieczenia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1429 wszystkich):

Wątek na forum: Szukasz ubezpieczenia BMW 530 Podaj numer polisy AXA BC1392960/00 a masz zniżke

Mam BMW w AXA dali mi najniższą składkę z 0% własnym. Mało tego otrzymałem zniżkę 100zł od składki bo podałem numer ubezpieczenia kolegi dlatego polecam oto mój numer polisy AXA Direct BC1392960/00 wybierz przy kalkulacji szarą opcję nie jestem klientem chce powołać nie na numer klienta...

 

Ubezpieczenia komunikacyjne w firmie

Obecnie firmy ubezpieczeniowe, oprócz ubezpieczeń obowiązkowych,oferują wiele dodatkowych produktów. Polscy przedsiębiorcy chętniesięgają po dobrowolne ubezpieczenia komunikacyjne, z nadzieją, że uchroniąich one przed nieoczekiwanymi szkodami. Sprawdziliśmy, ile kosztują dodatkowepolisy, przed czym chronią przedsiębiorców i komu są potrzebne.

 

Gdzie są najtańsze ubezpieczenia?

Adres zameldowania ma niebagatelne znaczenie, jeśli chodzi o wysokośćpłaconej przez nas składki ubezpieczenia komunikacyjnego. Może więc czasamiwarto się przemeldować?

 

Mniej narzekamy na ubezpieczenia

Z opublikowanego raportu Rzecznika Ubezpieczonych dotyczących skargzgłaszanych w I kwartale roku na towarzystwa ubezpieczeniowe wynika, żezgłaszamy mniej skarg na ubezpieczenia komunikacyjne.

 

Kierowcy doceniają ubezpieczenia direct

Szukasz ubezpieczenia dla swojego auta? Zastanów się nad ubezpieczeniemdirect. Coraz więcej polskich kierowców skłania się ku tego typutowarzystwom ubezpieczeniowym, które coraz prężniej działają nanaszym rynku.

 

Wątek na forum: Ubezpieczenia direct w Polsce

Ubezpieczenia Direct to zawieranie umowy przez telefon, bez podpisywania jakichkolwiek dokumentów. Tak przynajmniej jest w AVIVA. Nie ma możliwości wcześniejszego zapoznania się z treścią dokumentów, które są wysyłane, po wyrażeniu telefonicznej zgody, na adres klienta wraz z formularzem przelewu...

 

Wątek na forum: Ubezpieczenia i rejestracja auta w Polsce

Witam, Proszę o pomoc! Moja znajoma Polka mieszkała wiele lat w Szwajcarii. Teraz wróciła do Polski. W Szwajcarii zostało jej auto, które zamierza w najbliższym czasie sprowadzić do naszego kraju. Auto jest obecnie zarejestrowane i ubezpieczone w Szwajcarii... Pytanie: czy może jeździć tym aut...

 

Prawie 6 tys. skarg na ubezpieczenia komunikacyjne

W trzecim kwartale roku ponownie ubezpieczenia komunikacyjne były przyczynąnajwiększej liczby skarg, jakie ubezpieczeni skierowali do biura RzecznikaUbezpieczonych.

 

Więcej skarg na ubezpieczenia

W trzecim kwartale roku zwiększyła się liczba skarg na ubezpieczeniakomunikacyjne, jakie napłynęły do Rzecznika Ubezpieczonych. Jak zwykleprzewodzą tu skargi na polisy OC pojazdów mechanicznych.

 

Dzięki UFG poznasz historię swojego ubezpieczenia

Dzisiaj ruszyła akcja promocyjna Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego,który proponuje kierowcom nowa funkcjonalność - sprawdzenie historiiubezpieczenia. Po co jest nam to potrzebne?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021