Wyszukiwałeś:

ue

. Znaleziono 1227 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ue

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1227 wszystkich):

Wątek na forum: UE za dopłatami do nowych aut

Ale idiotyzm, najpierw debile opodatkowują, hłoszczą akcyzami i VATem, a potem dopłacają, bo nikt w tej cenie tego nie kupi. Co za posrany system ta UE. ~Komi

 

Fundusze UE drogą do dróg

W województwie dolnośląskim Wrocław zajął pierwsze, a Świdnica drugiemiejsce w pozyskiwaniu funduszy z UE na projekty drogowe. Wzmacnianieinfrastruktury jest ważnym elementem przyciągającym inwestorów takich jakColgate-Palmolive, dla którego powiększono Świdnicką podstrefęWałbrzyskiej SSE.

 

Kolejna warszawska inwestycja dofinansowana z UE

Warszawa pozyskała 168 milionów zł dofinansowania na węzełŁopuszańska - Kleszczowa z Funduszy Europejskich. Jest to obecnie drugi co dowielkości projekt drogowy dofinansowany ze środków UE po Trasie MostuPółnocnego (dofinansowanie 240 mln zł).

 

UE: ujednolicony system poboru opłat na autostradach

Za trzy lata w całej Unii może obowiązywać wspólny systemelektronicznych opłat za autostrady - na razie przepisy mają dotyczyćsamochodów ciężarowych. Rozwiązanie ma uprościć system płatnościna terenie wszystkich krajów UE. Jednak problem polega na tym, żesystemy w poszczególnych krajach nie są ze sobą kompatybilne, a wPolsce nie ma takiego w ogóle.

 

UE każe produkować samochody dostawcze spalające mało paliwa

Komisja Europejska chce by do 2016 r. koncerny samochodowe w UE o 10 proc.ograniczyły zużycie paliwa przez nowe samochody dostawcze. Firmom,które nie dostosują się do nowych wymogów, grożą duże karyfinansowe podała Gazeta Wyborcza.

 

Homologacja ciężarówek po polsku przed Trybunałem UE

Komisja Europejska chce pozwać Polskę przed oblicze TrybunałuSprawiedliwości UE. Powodem jest niewdrożenie unijnej dyrektywy z 2007 roku wsprawie homologacji ciężarówek, samochodów dostawczych iautobusów, której zadaniem jest ujednolicenie proceduryhomologacji tego typu aut w Europie.

 

UE wesprze pojazdy elektryczne

Europosłowie chcą powstania wspólnego europejskiego rynkupojazdów elektrycznych i wypracowania światowych standardów dlatego typu aut. W rezolucji przyjętej przez Parlament Europejski posłowiewzywają do promowania rozwoju powiązanych technologii i większego wsparcia UEdla innowacyjnych działań w tym segmencie rynku.

 

Kabotaż w UE wg nowych przepisów

Zgodnie z nowymi przepisami do kabotaż na terenie UE może wykonywać każdyprzewoźnik który posiada licencję wspólnotową, a jego kierowca,jeśli jest obywatelem państwa trzeciego, posiada świadectwo kierowcy.Regulacje wchodzą w życie 14 maja. Jest to art. 8 Rozporządzenia ParlamentuEuropejskiego i Rady (WE) nr 1072/2009 z 21 października 2009 r. dotyczącewspólnych zasad dostępu do rynku międzynarodowych przewozówdrogowych.

 

Via Carpatia korytarzem transportowym UE

Obecnie trwają konsultacje nad przyszłością polityki transportowej UE.Województwa wschodniej części Polski zabiegają by do europejskiejsieci transportowej wpisać drogę Via Carpatia. Jeśli to się uda to jejbudowa będzie współfinansowana z pieniędzy UE w perspektywiebudżetowej 2014-2020.

 

Buczek Automotive nie musi zwracać pomocy

Sąd Unii Europejskiej w Luxemburgu (Sąd UE) stwierdził, że Buczek Automotivenie musi zwracać ponad 7 mln zł otrzymanej pomocy. W związku z tym decyzjaKomisji Europejskiej jest częściowo nieważna. Sąd UE przychylił się tymsamym do argumentów spółki oraz popierającego ją w imieniuPolski Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022