Wyszukiwałeś:

uokik X

usterka X

mitsubishi X

outlander X

kampania X

serwisowa X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: uokik usterka mitsubishi outlander kampania serwisowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Lancera i Outlandera kłopoty z hamulcami

Do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów trafiło kolejnezawiadomienie o możliwości wystąpienia usterki w samochodach. Tym razem nacenzurowanym znalazły się Mitsubishi Lancer oraz Outlander.

 

Mitsubishi Outlander do serwisu

Przetarcie wiązki elektrycznej jest przyczyną rozpoczęcia kampanii serwisowejdla właścicieli modelu Mitsubishi Outlander.

 

Problemy Outlandera z rozrusznikiem

Ponownie problemy z przecierającą się wiązką elektryczną, a w konsekwencjiuruchomieniem rozrusznika są powodem, dla którego kolejni właścicieleMitsubishi Outlandera będą musieli się udać do serwisów.

 

Korozja w Outlanderze

Zimowe warunki pogodowe nie sprzyjają autom. Przekonują się o tymwłaściciele niektórych egzemplarzy modelu Mitsubishi Outlander, wktórych mogą korodować niektóre styki.

 

Kolejne Mitsubishi do serwisu

Polski oddział Mitsubishi rozszerza akcję serwisową z czerwca i sierpniaubiegłego roku. Do serwisów zapraszani będą właściciele dodatkowychegzemplarzy modeli Outlander, a także posiadacze niektórychLancerów.

 

Outlander z niedokręconymi śrubami

Polski importer samochodów marki MITSUBISHI powiadomił Urząd OchronyKonkurencji i Konsumentów, że w niektórych egzemplarzach modeluOutlander (CW) mogą pojawić się problemy z montażem tylnej piasty.

 

Wadliwy tempomat w Outlanderze

Błędne oprogramowanie adaptacyjnego tempomatu, będącego na wyposażeniunajnowszej generacji Mitsubishi Outlandera, jest przyczyną rozpoczęciakampanii naprawczej, w której na polskim rynku do serwisówzostanie wezwanych 15 egzemplarzy tego SUV-a.

 

Wadliwy bezkluczykowy dostęp w Mitsubishi

Tegoroczna zima nie dokuczyła nam za bardzo, co z pewnością docenią kierowcydwóch modeli Mitsubishi - ASX oraz Outlander. W tych modelach, przyniskich temperaturach mogą bowiem wystąpić problemy z bezluczykowymdostępem.

 

Wadliwy alternator w Outlanderze

Możliwe problemy z kołem pasowym alternatora mogą spowodować problemy zzasilaniem w niektórych egzemplarzach Mitsubishi Outlandera z2,2-litrowym dieslem.

 

Outlander z wyciekającym olejem

Możliwość wycieku oleju z automatyczej przekładni jest przyczynąrozpoczęcia akcji serwisowej przez Mitsubishi dla modelu Outlander z rokumodelowego 2013.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "uokik usterka mitsubishi outlander kampania serwisowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023