Wyszukiwałeś:

utrudnienia

. Znaleziono 1169 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: utrudnienia

Spróbuj też wyszukać: utrudnienia na drodze secemin włoszczowa utrudnienia gorzów wlkp utrudnienia na autostradzie łódź toruń

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1169 wszystkich):

Utrudnienia na trasie Lublin – Zamość

Kierowcy pokonujący drogę krajową nr 17 na trasie Lublin – Zamośćmuszą liczyć na utrudnienia pomiędzy Piaskami i Łopiennikiem. Po zimowejprzerwie ruszyła przebudowa tego odcinka. Prace będą prowadzone wróżnych miejscach niemal na całym 17 km odcinku DK 17, a sytuacja nadrodze będzie zmieniała się z dnia na dzień. Remont potrwa do listopada br.

 

Utrudnienia na węźle Zakopiańskim

W najbliższym czasie kierowców czekają utrudnienia w Opatkowicach,gdzie rozpocznie się remont łącznic na węźle Zakopiańskim. Prace będąprowadzone kolejno na poszczególnych łącznicach połówkamijezdni, więc dla ruchu kołowego pozostanie pas szerokości 3 m . Zostaniewprowadzone ograniczenie prędkości do 40 km/h.

 

Utrudnienia w ruchu na S6 Obwodnicy Trójmiasta

W dniach 03.11.2009 r. (od godz. 9:00) – 10.11.2009 r. wystąpią bardzopoważne utrudnienia w ruchu związane z remontami dylatacji na S6 ObwodnicyTrójmiasta i wiaduktach zlokalizowanych nad drogą ekspresową –informuje GDDKiA O/Gdańsk.

 

Utrudnienia na A4

W związku z budową Autostradowej Obwodnicy Wrocławia kierowcypodróżujący autostradą A4 napotkają na utrudnienia w okolicachbudowanego węzła Nowa Wieś.

 

Utrudnienia na S6 Obwodnicy Trójmiasta

Od 24 maja wystąpią utrudnienia na drodze ekspresowej S6 – ObwodnicyTrójmiasta. Kolejne prace rozpoczną się przy budowie węzła Straszyn oraz przy przebudowie węzła Karczemki.

 

Utrudnienia na ósemce pod Wrocławiem

W czwartek 27 maja na krajowej "ósemce" w rejonie Kobierzyc(pod Wrocławiem) zostaną wprowadzone utrudnienia w ruchu.  W tym miejscurozpoczną się prace przy połączeniu Autostradowej Obwodnicy Wrocławia zdrogą nr 8 przez Łącznik Kobierzyce.

 

Wakacyjne utrudnienia drogowe w Krakowie

- W lipcu i sierpniu panuje mniejszy ruch, wielu krakowian wyjeżdża z miasta,nie ma też studentów. Dlatego w tym właśnie czasie realizujemy wieleinwestycji drogowych   – mówi Joanna Niedziałkowska,dyrektor Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie. Wiążąsię z tym utrudnienia dla kierowców. Największe kłopoty napotkamy wzwiązku z kompleksową przebudową ronda Ofiar Katynia.

 

Kraków: utrudnienia na pl. Bohaterów Getta

Od 4 sierpnia przez najbliższe dwa tygodnie pojawią się utrudnienia w ruchuna placu Bohaterów Getta w Krakowie.

 

Utrudnienia na S1 i DK 1

Z dniem 26 września br. rozpocznie się remont nawierzchni drogi S1Bielsko-Biała – Cieszyn. utrudnienia związane z remontem nawierzchniwystąpią również w dniach 26-27 września 2011 r. na DK 1 w m.Czechowice-Dziedzice.

 

Utrudnienia na DK 1 Bielsko Biała - Tychy

W najbliższych dniach kierowcy napotkają na utrudnienia na drodze krajowej nr1 w województwie śląskim. Remont nawierzchni prowadzony będzie naodcinku Bielsko-Biała - Tychy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022