Wyszukiwałeś:

v8

. Znaleziono 1692 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: v8

Spróbuj też wyszukać: toyota v8 tiguan audi v8

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1692 wszystkich):

Aston Martin V8 Roadster w 2007?

Brytyjski Aston Martin produkujący sportowe samochody do swojego portfoliozamierza dorzucić model Cabrio zbudowany na bazie V8 Vantage. W internecieukazały się już pierwsze szpiegowskie zdjęcia tego auta.

 

V8 Vantage z miękkim dachem

Aston Martin zamierza niebawem zaprezentować jeden z najbardziej oczekiwanychmodeli ostatnich miesięcy. Podczas targów motoryzacyjnych, któreodbędą się 29 listopada w Los Angeles, światło dzienne ujrzy model V8Vantage Roadster.

 

Alfa Romeo pracuje nad V8

Włoski producent samochodów pracuje nad pierwszym od ponad 30 lat,własnym silnikiem V8. Jednostka trafi najprawdopodobniej do następcy modelu166.

 

Scania V8 w nowej gamie

Nowy, sztandarowy silnik Scania V8 o mocy 730 KM  i 3500 Nm momentuobrotowego to najsilniejsza w swojej klasie jednostka napędowa. Nowa Scania zsilnikiem V8 dzięki nowym akcentom stylistycznym będzie równieżrozpoznawalna na pierwszy rzut oka.

 

Lotusowska V8

Lotus planuje wsadzić do nowego Esprita silnik V8, który w całościzostanie zaprojektowany i wykonany przez firmę z Norfolk - takie informacjeujawnił Danny Bahar, szef marki, magazynowi Autocar.

 

Nowe V8 Bentleya

Bentley będzie oferował swój nowy silnik 4.0 V8 w dwóchwariantach mocy.

 

Najmocniejsza Scania V8 uzupełnia gamę floty firmy Pol-Mack

Właściciele firmy Pol-Mack Sp. z o.o. specjalizującej się w transporciemiędzynarodowym odebrali w piątek 17 czerwca kluczyki do najmocniejszego naświecie, seryjnie produkowanego ciągnika Scania V8 o mocy 730 KM. Uroczysteprzekazanie kluczyków miało miejsce w scenerii barokowego XVII-wiecznegoPałacu Krasków na Dolnym Śląsku.

 

Bentley wzmocnił Continentala GT V8

Marka z Crewe do Frankfurtu przywiezie wzmocnioną wersję Continentala GT V8.Samochód z oznaczeniem S od razu debiutuje w nadwoziu Coupe iConvertible.

 

Aston Martin DB9 Carbon Black,White i V8 Vantage N430

Można rzec, że Aston Martin szykuje tłuściutkie premiery na targimotoryzacyjne, które już lada moment wystartują w Genewie.Przedstawiamy Wam DB9 Carbon Black oraz White i V8 Vantage N430.

 

Land Cruiser V8 przegrał z ekologią

Coraz bardziej zaostrzane normy emisji spalin na rynku europejskim sprawiły,że Toyota wycofa ze sprzedaży Land Cruisera V8.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021