Wyszukiwałeś:

vat X

auta X

kratką X

samochod X

firmowy X

resort X

ministerstwo X

finansów X

. Znaleziono 3 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: z.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: vat auta z kratką samochod firmowy resort ministerstwo finansów

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 3 z 3 wszystkich):

Jest decyzja w sprawie aut z kratką!

Ministerstwo Finansów poinformowało, że podjęta została kierunkowadecyzja, co do losów odliczenia podatku VAT od tzw."samochodów z kratką" po 1 stycznia 2013 r. Resortfinansów podjął działania w celu przedłużeniu okresu zawieszeniamożliwości pełnego odliczenia VAT od "aut z kratką" do końca roku2013 poprzez kolejną zmianę ustawy o podatku od towarów i usług.

 

Znowu "mieszają" w odliczeniach VAT od aut

Możliwość odliczania podatku VAT od zakupu samochodów wykorzystywanychw prowadzonej działalności gospodarczej, a także od paliwa do nich, od latjest przedmiotem częstych zmian, które utrudniają życieprzedsiębiorcom. Resort finansów zapowiada kolejne zmiany, któredla części firm mogą okazać się korzystne, dla części zaś...niekorzystne.

 

VAT od aut: Znowu szykuje się zamieszanie

Rząd chce, by ograniczone prawo do odliczenia VAT przy nabyciu i leasingusamochodów, a także paliwa, obowiązywało przez kolejnych pięć lat.Minister finansów złożył wniosek w tej sprawie do KomisjiEuropejskiej. Nie wiadomo jednak, czy unijni urzędnicy zdążą go rozpatrzyćprzed 1 stycznia 2014 r.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "vat auta z kratką samochod firmowy resort ministerstwo finansów".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019