Wyszukiwałeś:

vito

. Znaleziono 304 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: vito

Spróbuj też wyszukać: MERCEDES VITO vito 108 vito wymiary

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 304 wszystkich):

Mercedes Vito: Moby Dick

Mercedes Vito z napędem 4x4 to auto niesamowite choćby z tego powodu, że napolskich drogach gości on równie rzadko, co wieloryby w MorzuBałtyckim.

 

Mercedes Vito - Uznanie w Europie

W hiszpańskim mieście Vitoria powstaje jeden z najpopularniejszych w Europiemałych pojazdów dostawczych – Mercedes Vito. Testom poddaliśmyośmioosobową wersję Vito Kombi CDI 115 o mocy 150 KM i długości 4993 mm.

 

Mercedes Viano i Vito ponownie z defektem

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, otrzymał z Systemu SzybkiegoPowiadamiania o Produktach Niebezpiecznych dla Państw Członkowskich UniiEuropejskiej – RAPEX, informację, że niektóre samochody Mercedesmodel Viano i Vito mogą stwarzać zagrożenie dla bezpieczeństwaużytkowników.

 

Elektryczny Vito w testach

Mercedes rozpoczął testy dostawczego Vito z napędem elektrycznym. Autotestowane jest w Hiszpanii, gdzie jeśli pomyślnie przejdzie próby,będzie również produkowane. Jak podkreślają szefowie Mercedesa, topierwszy elektryczny van na świecie, który został wyposażony w tętechnologię w fabryce.

 

Mercedes Vito: Wielozadaniowiec

Takie auta służą zarówno do przewozu większej ilości towaru bądźsprzętu, a przy tym pomieszczą tyle osób, co typowe samochody osobowe.Mercedes Vito w testowanej przez nas wersji Unimog to przykład auta,które może być wykorzystywane do bardzo różnych celów.

 

Nowy Mercedes-Benz Vito E-CELL

Mercedes-Benz otworzył nowy rozdział w dziedzinie technik napędu do lekkichpojazdów użytkowych. Pierwszym samochodem dostawczym wyposażonymfabrycznie przez producenta w napęd elektryczny jest Mercedes-Benz Vito E-CELL.Przyjazny środowisku nowy Vito może być użytkowany zarówno w centrachmiast, jak i na obszarach szczególnie wrażliwych ekologicznie. 

 

Milionowy Mercedes-Benz Vito

13 maja taśmę produkcyjną zakładów w Vitorii opuścił milionowyMercedes-Benz Vito. Egzemplarz w kolorze czarnym, napędzany turbodieslem V6,trafi na rynek holenderski.

 

Ruszyła produkcja nowego Vito

W hiszpańskich zakładach Mercedesa w miejscowości Vitoria z taśmmontażowych zjechał pierwszy egzemplarz dostawczego modelu Vito.

 

Mercedes Vito z napędem wszystkich kół

Samochody dostawcze nie mogą się poddawać - muszą dostarczyć ładunekwszędzie i na czas. W kiepskich warunkach drogowych świetnie sprawdzi sięMercedes Vito z napędem na cztery koła.

 

Mercedes Vito z milionowym przebiegiem

Mercedes-Benz Vito, należący do toruńskiej firmy Vip-Line, przejechał najednym silniku 999.999 km. Brak siódmej cyfry na wyświetlaczu licznika wpojeździe spowodował... jego zatrzymanie! Nietypową "usterkę"usunął jeden z dealerów Mercedes-Benz.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022