Wyszukiwałeś:

volvo

. Znaleziono 3499 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: volvo

Spróbuj też wyszukać: volvo s40 volvo v40 volvo xc90

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 3499 wszystkich):

Nowa gama samochodów ciężarowych Volvo na wystawie IAA 2008

Głównym elementem stoiska Volvo Trucks będzie nowa gamasamochodów ciężarowych Volvo. Podczas wystawy pojazdy te zostaną poraz pierwszy poza granicami Szwecji zaprezentowane publicznie. Przyprojektowaniu nowej gamy pojazdów, Volvo Trucks skoncentrowało się naoptymalizacji otoczenia kierowcy i wprowadzeniu najnowocześniejszychsystemów bezpieczeństwa.

 

Nowa gama silników Volvo Trucks

Volvo Trucks wprowadza na rynek nową gamę silników i skrzyńbiegów, umożliwiających zredukowanie zużycia paliwa oraz emisjidwutlenku węgla, o 3% i 40% odpowiednio, a wszytko to przy większej mocymaksymalnej.

 

Nowy punkt Volvo Truck Center w Pietrzykowicach

Volvo Trucks dysponuje jedną z najlepiej rozwiniętych siecidealersko-serwisowych w Polsce. Nie ustaje jednak w dalszej ekspansji mającejna celu ciągle doskonalenie usług serwisowych i dopasowywanie ich do potrzeb ioczekiwań klientów. Realizacji tych właśnie celów służy nowootwarty punkt Volvo Truck Center w Pietrzykowicach k/Wrocławia.

 

Volvo Trucks umacnia pozycję w branży budowlanej

@page {size: 21cm 29.7cm; margin: 2cm; } P { MARGIN-BOTTOM: 0.21cm }Znajmocniejszym na świecie samochodem ciężarowym, nowymi, jeszcze bardziejekonomicznymi silnikami oraz skrzynią biegów I-Shift nowej generacji,Volvo Trucks umacnia swoją pozycję w segmencie pojazdów dla branżybudowlanej.

 

Volvo Truck Rental poszerza gamę pojazdów

W lutym br., oferta Volvo Truck Center Polska została rozszerzona o nowąusługę o nazwie Volvo Truck Rental, czyli krótkoterminowy najemsamochodu ciężarowego na okres od jednego dnia do dwunastu miesięcy. Teraz,oferta ta została rozszerzona o nowe pojazdy, których struktura zostałajeszcze bardziej dostosowana do potrzeb i oczekiwań rynku w tym względzie.

 

Nowy 13-litrowy silnik do autobusów Volvo

Volvo Buses wprowadza 13-litrową jednostkę napędową do wyposażeniaautobusów Volvo 9700 i Volvo 9900. Nowy silnik nie tylko rozwijawiększą moc, ale także zużywa mniej paliwa od swojego poprzednika.

 

Zielone technologie Volvo na wystawie IAA

Volvo Trucks pojawi się na wystawie IAA w Hanowerze z prezentacją systemutransportowego jutra. Na odbywającej się w dniach 23-30 września br. wystawieVolvo chce udowodnić, że transport w przyszłości może być przyjazny dlaśrodowiska i tani - to koncepcja zrównoważonego transportu wg Volvo.IAA będzie również miejscem prezentacji nowego pojazdu budowlanegoVolvo FMX.

 

15 tysięcy koparkoładowarek Volvo z Wrocławia

Produkcja koparkoładowarek Volvo we Wrocławiu rozpoczęła się w 2002 roku.Maszyny te są od początku projektowane i produkowane w Polsce.Koparkoładowarki z Wrocławia możemy odnaleźć w najdalszych zakątkachświata. Największe rynki zbytu to obecnie Rosja, Brazylia, RepublikaPołudniowej Afryki, Indie. Koparkoładowarki Volvo są także niezwyklepopularne w Polsce i to właśnie klientowi z Polski przypadł zaszczyturoczystego odbioru 15-tysięcznej maszyny opuszczającej linię produkcyjnąwrocławskiej fabryki.

 

Premiera nowego autobusu miejskiego Volvo

Na targach Busworld w Kortrijk Volvo Buses zaprezentuje nowy autobus miejskiVolvo 7900. Wśród licznych udoskonaleń należy wymienić obniżonąmasę własną pojazdu, dodatkowo zmniejszającą zużycie paliwa iumożliwiającą przewóz większej liczby pasażerów.

 

Volvo FH na IAA

Na odbywającej się we wrześniu, w Hanowerze, wystawie IAA zostaniezaprezentowanych dziesięć samochodów ciężarowych z nowej serii VolvoFH, jak również szereg nowych podzespołów, m.in. układnapędowy I-Torque i pierwszy silnik Volvo Trucks zgodny z normą emisji spalinEuro 6. Odwiedzający będą mieli możliwość przyjrzeć się z bliska cechom,dzięki którym nowe Volvo FH oraz Volvo FH16 wyznaczają nowe, globalnestandardy w branży samochodów ciężarowych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023