Wyszukiwałeś:

warminsko-mazurskie

. Znaleziono 266 wyników.

Czy wiesz już co oznaczają kolory słów kluczowych? Sprawdź! »

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: warminsko-mazurskie

Spróbuj też wyszukać: Pszasnysz Chorzele Maków Mazowiecki

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 266 wszystkich):

Polskie drogi najniebezpieczniejsze w Europie

Na liście 20 regionów UE, w których dochodzi do największejliczby śmiertelnych wypadków drogowych, zaraz po trzech regionach Grecjiznalazły się cztery polskie województwa: warmińsko-mazurskie,świętokrzyskie, podlaskie i lubelskie. Ogółem Polska, ze średnio 476ofiarami śmiertelnymi wypadków na milion pasażerów, zajmujepiąte miejsce w UE za Łotwą (752), Rumunią (749), Litwą (571) i Słowacją(507) pod względem ofiar na drogach.

 

Przebudowy i obwodnice w warmińsko-mazurskim

Ruszyła budowa obwodnicy Spręcowa (woj. warmińsko-mazurskie) oraz przebudowadrogi krajowej nr 51 Barcikowo-Spręcowo. Prace rozpoczęły się w drugiejpołowie marca i potrwają do końca bieżącego roku. Wykonawcą prac owartości 93 mln zł jest firma Budimex-Dromex.

 

Przebudowa DK 15 w warmińsko-mazurskim

Podpisano umowę na przebudowę drogi krajowej nr 15 na odcinku BrzozieLubawskie – Nielbark (woj. warmińsko-mazurskie). Wartość kontraktupodpisanego ze Skanska opiewa na kwotę 13,9 mln zł.

 

Warmińsko-mazurskie: podsumowania drogowców

Od 1 stycznia 2009 r. do 31 sierpnia 2009 r. podpisano umowy na budowę iremonty 108 km dróg krajowych w woj. warmińsko-mazurskim, z czego 38 kmto budowa drogi ekspresowej S7 Olsztynek – Nidzica wraz z obwodnicąOlsztynka w ciągu DK 51 (o wartości 1 178 mln zł) oraz zachodnia obwodnicaMrągowa w ciągu DK 59 (o wartości 135 mln zł).

 

Nowe drogi w województwie warmińsko-mazurskim

Ponad 175 km dróg powiatowych i gminnych powstanie w 2010 roku wwojewództwie warmińsko-mazurskim dzięki Narodowemu ProgramowiPrzebudowy Dróg Lokalnych. Inwestycje drogowe powinny być zakończone do30 listopada 2010 roku. 

 

Wydano 4 mld zł na drogi w warmińsko-mazurskim

Prawie 4 mld zł wydano na inwestycje realizowane w 2010 roku na drogachkrajowych Warmii i Mazur. Roboty drogowe toczyły się na 196 km drógkrajowych.

 

DK 63 - Orzysz przebudowa

Trwa przebudowa drogi krajowej nr 63 pod Orzyszem (warmińsko-mazurskie). Robotytrwają wzdłuż drogi Orzysz-Grądy na odcinku 2,2 kilometra. Po remonciepoprawi się bezpieczeństwo jazdy. Utrudnienia potrwają najpóźniej dokońca kwietnia.

 

Gołdap inwestuje w drogi

W Gołdapi (woj. warmińsko-mazurskie) rozpoczętą przebudowę jednej zgłównych ulic miasta - ulicę Paderewskiego (DW 650).

 

Bezpieczniej na warmińsko-mazurskich obwodnicach

Zarządcy dróg, policjanci, inspektorzy transportu oraz przedstawicieleśrodowisk naukowych na przykładzie obwodnic Olecka i Mrągowa podsumowalidotychczasowe doświadczenia z budowy dróg o bezpiecznym przekroju 2+1.Realizacja dwóch inwestycji możliwa była dzięki dofinansowaniu zProgramu Rozwój Polski Wschodniej.

 

Wybrano wykonawcę odcinka S-7 w warmińsko-mazurskim

Konsorcjum firm Budimex SA z siedzibą w Warszawie oraz Ferrovial Agroman SA zsiedzibą w Madrycie złożyło najkorzystniejszą ofertę w przetargu nabudowę odcinka S7 Miłomłyn – Ostróda Północ. Konsorcjumchce wybudować  9,2 km drogi ekspresowej w 20 miesięcy za 292,3 mln zł.Oferuje też 10 lat gwarancji.

 

Więcej informacji? » Za mało wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać bez znaków specjalnych.

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020