Wyszukiwałeś:

warszawy

. Znaleziono 1080 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: warszawy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1080 wszystkich):

Gwarancja kredytowa dla obwodnicy Warszawy

Rząd podjął decyzję o udzieleniu gwarancji na spłatę kredytu EuropejskiemuBankowi Inwestycyjnemu zaciągniętego na budowę obwodnicy Warszawy. Pozwoli tona częściowe sfinansowanie inwestycji „Obwodnica WarszawyProjekt TEN”.

 

Są decyzje ws. strategicznych inwestycji dla Warszawy

Pod koniec kwietnia br. Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska wydał dwiedecyzje środowiskowe dla budowy: Południowej Obwodnicy Warszawy odc. Puławska–Lubelska oraz drogi ekspresowej S7 odcinek Warszawa –Grójec. Obie inwestycje znajdują się w Programie Budowy DrógKrajowych na lata 2011-2013 na liście zadań, których realizacjaprzewidywana jest po roku 2013.

 

Będą kolejne odcinki obwodnicy Warszawy

GDDKiA projektuje kolejne odcinki obwodnicy Warszawy i stoi na stanowisku, żedecyzja środowiskowa na podstawie, której przygotowuje prace, jestostateczna.

 

Wielu chetnych do budowy Płd. Obwodnicy Warszawy

23 firmy i konsorcja chcą budować ponad 18 kilometrowy odcinek PołudniowejObwodnicy Warszawy od węzła Puławska do węzła Lubelska. Prace powinnyruszyć w przyszłym roku.

 

Południowa Obwodnica Warszawy - są pierwsze oferty

GDDKiA otworzyło już oferty w przetargu na budowę pierwszego fragmentuPołudniowej Obwodnicy Warszawy na odcinku od węzła Puławska do węzłaLubelska. Najtańsza wynosi 757,64 mln zł, a najdroższa - 1,24 mld zł przykosztorysie opiewającym na 1,77 mld zł.

 

Dziesięciu chętnych na kolejny odcinek obwodnicy Warszawy

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostad otworzyła oferty na budowękolejnego, trzeciego, fragmentu Południowej Obwodnicy Warszawy -najkrótszego, ale zarazem najbardziej skomplikowanego, bo obejmującegobudowę tunelu pod Ursynowem.

 

Znamy wykonawców Południowej Obwodnicy Warszawy

GDDKiA wybrała firmy, które zaprojektują i wybudują PołudniowąObwodnicę Warszawy na ponad 18-kilometrowym odcinku od węzła Puławska dowęzła Lubelska. Cała trasa, podzielona na trzy zadania, będzie kosztować2,5 mld zł.

 

Południowa Obwodnica Warszawy - stanowisko GDDKiA

Wybór wykonawców Południowej Obwodnicy Warszawy - firm Astaldi,G?lermak i Warbud - wywołał sporo pytań i odwołań. Dziś przedstawiamyoświadczenie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w tejsprawie.

 

Południowa obwodnica Warszawy - jest decyzja!

Już niedługo mieszkańcy południowej Warszawy pojadą nową obwodnicą. Sąddał zielone światło na budowę Południowej Obwodnicy Warszawy. GDDKiA możepodpisywać umowę.

 

Południowa obwodnica Warszawy - podpisano umowy

Mieszkańcy południowej części Warszawy już niedługo pojadą nowąobwodnicą, która będzie przebiegać pomiędzy węzłami Puławska iLubelska. Zobacz, kiedy zakończy się budowa i ile będzie kosztować.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019