Wyszukiwałeś:

warsztaty

. Znaleziono 131 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: warsztaty

Spróbuj też wyszukać: warsztaty mazdy w szczecinie BLAHARSKIE vOLDZWAGENA

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 131 wszystkich):

Wątek na forum: Bruksela przeciw dyskryminacji warsztatów

koncerny i tak zawsze bedą forowac warsztaty autoryuzowane jak nie przez dostep do danych technicznych to w jakis inny sposob ~czarny77

 

Rynek serwisowy dla ciężarówek

Rynek napraw samochodów ciężarowych w Polsce jest dzisiaj niezwyklerozdrobniony – warsztaty znacznie różnią się między sobązarówno wielkością (liczbą stanowisk naprawczych), liczbązatrudnianych pracowników i cenami roboczogodziny. Ponad połowa z nich(58,8%) nie posiada więcej niż 4 stanowiska naprawcze w swoim warsztacie.

 

Gdy nie będzie GVO...

GVO - trzy literki, które większości kierowcom nic, albo niewielemówią, a w rzeczywistości mają olbrzymi wpływ na koszty eksploatacjisamochodu. Jednak być może już niedługo. Co nas czeka, jeśli w majuprzyszłego roku wygaśnie stosowne rozporządzenie Komisji Europejskiej?

 

Ważny jest wybór warsztatu

Szukając warsztatu, w którym moglibyśmy dokonać naprawy naszegosamochodu, często działamy na "chybił-trafił", ryzykującniefachową usługę, stratę pieniędzy, czasu oraz nerwów.

 

Polski rząd nie dba o kierowców

Kierowcy są ulubioną grupą społeczną naszych rządzących... o ile chodzi owyciąganie od nich kasy. Jeśli zaś chodzi o dbanie o ich interesy to jużbywa z tym znacznie gorzej. Kolejnym argumentem potwierdzającym tą tezę jestsprawa wygasającego z końcem maja rozporządzenia GVO. Po raz kolejny polskirząd milczy w tej kwestii nie przekazując jednoznacznie swojego stanowiska doBrukseli.

 

Samochód niczym pralka

Samochód przestaje być obiektem pożądania, a staje się"tylko" narzędziem użytkowym, takim jak lodówka, czy pralka.Polacy zmieniają nastawienie do swoich czterech kółek – twierdząeksperci motoryzacyjni.

 

Oto najlepsze sieci warsztatowe

Praktycznie każdy właściciel samochodu co najmniej dwa razy w roku odwiedzaserwis samochodowy – choćby przy okazji wymiany opon czy koniecznościdokonania przeglądu. Niektórzy korzystają z usług autoryzowanychserwisów, inni zaprzyjaźnionego mechanika. Swoich zwolennikówmają także warsztaty sieciowe, dla których to właśnie przedstawiamyranking najlepszych sieci działających w naszym kraju.

 

Wątek na forum: Dni Otarte SEAT Gliwice - ktoś się wybiera?

Wybieracie się na Dni Otwarte do nowego Salonu Seat Gliwice 22-23 listopada?nnZ tego co pisze na stronie przewidziane jest wiele atrakcji dla całej rodziny. Z informacji na stronie: nn" Atrakcje wspólne:n? Jazdy testowen? Jazdy z kierowcą rajdowymn? Zabawa na symulatorach jazdy WRCn? Degusta...

 

Wątek na forum: Warsztaty najlepsze

Jakie waszym zdaniem są najlepsze miejsca napraw samochodów? warsztaty, prywatni mechanicy czy duże serwisy? gdzie wy naprawiacie samochody i kogo możecie polecić? ~Hycel

 

Wątek na forum: Warsztaty Godne Zaufania

Witam,nZapraszam do polecania wyłącznie takich warsztatów na których można polegać i które osobiście sprawdziliście. Polecajcie warsztaty na stronie Wyszukiwarka naprawauto24 zrzesza wyłącznie takie warsztaty.nZ góry dziękujemy za polecenia i pozdrawiamy.nZespół naprawauto24

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019