Wyszukiwałeś:

warto

. Znaleziono 8387 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: warto

Spróbuj też wyszukać: xc60 warto saab Kia optima 2012 hybryda

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 8387 wszystkich):

Auto z Niemiec – czy wciąż warto?

Niestety ze względu na wiele czynników, nie wszystkich w Polsce stać nazakup nowego auta z salonu. Wiele osób chce mieć jednak własne czterykoła. Pewnym rozwiązaniem jest sprowadzenie używanego samochodu z EuropyZachodniej. Warto jednak zastanowić się wcześniej nad tym, jakie procedurynas czekają i ile pieniędzy będziemy musieli doliczyć do ceny zakupu.

 

Używane Hyundaie będą w cenie

Najnowsze analizy EurotaxGlass's dotyczące wartości rezydualnejpojazdów pokazują, iż spadek wartości najnowszych modeli Hyundaia zrodziny "i" będzie niższy od średniej dla danych segmentów.

 

Warto kupić Jeepa

Jak pokazują prognozy wartości samochodów używanych na rynkuamerykańskim najmniej straci się przy odsprzedaży samochodów markiJeep.

 

Czy warto kupić: Smart Fortwo (1998-2007)

Jedni go wyśmiewają uważając, że resorowanie zależy tylko od ilościpowietrza w oponach, drudzy z kolei ubóstwiają za to, że dozaparkowania potrzebuje tyle miejsca co skuter. W cyklu testów "Czywarto kupić?" przyglądamy się najpopularniejszemu ze Smartów,modelowi Fortwo pierwszej generacji (1998-2007).

 

Czy warto kupić: Fiat Stilo (2001-2007)

Fiat wiązał z tym modelem ogromne nadzieje, stawiając go nawet narówni z ówczesną generacją Golfa. Rzeczywistość okazała sięjednak dużo bardziej brutalna i kompaktowe Stilo nie podbiło rynku na takąskalę, jak to sobie wymarzyli szefowie Fiata w Turynie. Co jednak nie oznacza,że obecnie zakup Fiata Stilo na rynku wtórnym musi być chybionądecyzją.

 

Konkurencyjna wartość rezydualna Hyundaia i10

Hyundai dogonił europejską czołówkę już w wielu dziedzinach.Ostatnie badania wykazały, że również pod względem wartościrezydualnych swoich modeli może konkurować z kluczowymi rywalami na rynkacheuropejskich. Najlepszym tego przykładem jest najnowszy Hyundai i10.

 

Skoda Rapid Spaceback z najwyższą wartością rezydualną

Badania firmy EurotaxGlass pokazują, że Rapid Spaceback wśródsamochodów kompaktowych utrzymuje najwyższą wartość rezydualną.

 

Iveco Daily z najwyższą wartością rezydualną

Wśród ciężkich samochodów dostawczych, a więc pojazdówo wybitnie użytkowym charakterze, duże znaczenie ma wartość rezydualna. Wrankingu firmy Eurotax za ubiegły rok w tej grupie aut najwyższą wartośćtego wskaźnika ma Iveco Daily.

 

Czy warto kupić: Ford (Focus) C-Max I (2003-2010)

Zbudowany na tej samej płycie podłogowej, co debiutujący na rynku rokpóźniej Focus II, Ford C-Max pierwszej generacji to świetnepołączenie niewielkiego auta rodzinnego z właściwościami jezdnymi naniezłym poziomie. Szukając jednak używanego C-Maxa warto pamiętać ousterkach, jakie mogą występować w tym modelu.

 

Wątek na forum: Czy warto kupić: BMW Serii 5 (2003-2010)

Zdecydowanie warto. Mam z rocznika 2002 i jewstem zadowolony. Waresztat widziało tylko 2 razy (pozdro dla mateusza z BMW wlazło pod rzeszowem za profesjonalizm). Zatem ? warto. Brać, nie gadać ? ~Kwejku

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020