Wyszukiwałeś:

wezel

. Znaleziono 263 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wezel

Spróbuj też wyszukać: wezel sosnica wezelwilkowice

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 263 wszystkich):

Wątek na forum: Ekspresowa Szesnastka

jechalem jakis czas temu ta droga. stan masakryczny. w okolicach wielkich jezior ta droga nie przypomina nawet drog wojewodzkich. Zakrety, bardzo wasko, zadnych obwodnic. Osobisice uwazam ze lepiej jak by odchodzila od S-5 Poznan - Bydgosz w Gnieznie i dalej przez Torun, Ostrode tam wezel...

 

Wątek na forum: Poznań: Zmiany w organizacji ruchu na Lechickiej

i tak nic to nie da... :P lepiej zeby przeznaczyli to siano na sam wezel z naramowicka ~poznaniak101

 

Wątek na forum: Budowa drogi ekspresowej S5 i S10 Węzeł Stryszek - Węzeł Białe Błota

Oby nie tak jak na węźle Stryszek, gdzie tydzień po oddaniu inwestycji porobiły się dziury w nowej nawierzchni. Już są łaty. Kto za to odpowiada? KOMPLETNY BRAK NADZORU I EGZEKWOWANIA REŻIMÓW TECHNOLOGICZNYCH. Czyżby znowu chodziło o pieniądze? ~kukulkan

 

Wątek na forum: Europejski węzeł pod Wrocławiem

Przecież to nie skrzyżowanie, a odgałęzienie. Prawdziwe skrzyżowanie autostrad A4 i A1 jest budowane w Gliwicach-Sośnicy i jest znacznie bardziej rozbudowane od wrocławskiego, będzie też dużo szybciej niż wrocławskie ukończone, gdyż jego budowa jest mocno zaawansowana, jest już więcej estakad.

 

Węzeł i autostradę otworzą w grudniu

Pod koniec listopada zostaną zakończone prace budowlane na węźleautostradowym Gliwice – Sośnica oraz na odcinku autostrady A1 Gliwice– Bełk. Następnie, w ciągu 30 dni, inspektorzy nadzoru budowlanegowydadzą decyzję w sprawie oddania inwestycji do użytku. Dlakierowców  oznacza to, iż z drogi korzystać będą nie wcześniejniż w połowie grudnia. Przejazd autostradą A1   będzie na raziebezpłatny – zawiadamia inwestor, Generalna Dyrekcja Dróg Krajowychi Autostrad.

 

Węzeł Gliwice-Sośnica na razie w animacjach

Niedługo uruchomiony zostanie węzeł Gliwice-Sośnica na skrzyżowaniuautostrad A-1 i A-4 – poinformowała Generalna Dyrekcja DrógKrajowych i Autostrad oddział w Katowicach. Dla relacji autostradowych, tj.między autostradami A-1 i A-4, obowiązywać będzie docelowa organizacjaruchu, na pozostałych relacjach – tymczasowa.

 
 
 

Węzeł Kielce Północ do poprawki

Wykonawca węzła Kielce Północ będzie musiał w ramach gwarancjinaprawić usterki. Zrobi to na własny koszt jeszcze w tym miesiącu. Chodzimiędzy innymi o korektę grubości nawierzchni na fragmencie łącznicy iusunięcie spękań, które ujawnili eksperci z kieleckiego oddziałuGDDKiA. Prace rozpoczną się już 21 lipca, a potrwają do końca miesiąca.

 

Węzeł Korczowa na A4 już przejezdny

Kierowcy w końcu mogą korzystać z węzła Korczowa na autostradzie A4. Toostatni na terenie Polski zjazd z autostrady przed przekroczeniem granicypolsko-ukraińskiej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020