Wyszukiwałeś:

wielkopolskie

. Znaleziono 618 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wielkopolskie

Spróbuj też wyszukać: obwodnica słupska wielkopolskie trasa S5 konin

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 618 wszystkich):

Wątek na forum: Łódź walczy o S8

ŁÓDŹ walczy (chyba sama ze sobą) bo nie przedstawiła oficjalnie sensownego przebiegu tej trasy wszystkie idą jakoś tak wężykiem i zakosami, chyba aby trasa była jak najdłuższa na terenie łódzkiego. Jest to także wynik walki pomiędzy biurami projektów i sprzyjajacymi im politykami. Władze...

 

Wielkopolskie drogi 2005

Przeszło 10 procent z 1412 kilometrów dróg krajowych na terenie Wielkopolskipoddanych zostało w roku 2005 odnowom nawierzchni bądź zostało wybudowanychod podstaw.

 

Idzie zima na A2

105 km odcinek autostrady A2 między Koninem a Strykowem pod Łodzią to wciążnajdłuższy w Polsce plac budowy. Rozpoczęta we wrześniu 2004 r. inwestycjanie zakończyła się tak jak planowano w listopadzie i została wydłużona wczasie - do połowy 2006 r.

 

Rok obwodnic

O trzy nowe obwodnice wzbogaciły się w 2005 roku drogi krajowe na terenieWielkopolski - otwarto 6,3-km obwodnicę Gniezna i 6-km obwodnicę Piły nastyku dróg krajowych 10 Szczecin-Bydgoszcz i 11 Bytom-Poznań-Koszalin.Obwodnica Ślesina, po licznych perypetiach, została wreszcie oddana doużytku.

 

Autostradę czas budować

Nadal nie jest znany dokładny termin rozpoczęcia budowy autostrady A2 Świecko- Nowy Tomyśl. Odcinek wymaga ostatecznego ustalenia warunków finansowaniapomiędzy koncesjonariuszem Autostradą Wielkopolską a Rządem RP.

 

Przymiarki do planu

Dokończenie budowy autostrady A2 od Konina do Dąbia, modernizacja drogi nr 11Poznań-Kórnik do parametrów drogi ekspresowej i budowa obwodnic: Konina iNowych Skalmierzyc na drodze nr 25 oraz Borka na drodze nr 12 to najważniejszezamierzenia oddziału poznańskiego GDDKiA na rok 2006. Oprócz tego w planiejest odnowa 80-90 km nawierzchni sieci dróg krajowych w Wielkopolsce.

 

Przetarg na Głogowską

Zarząd Dróg Miejskich w Poznaniu ogłosił przetarg na przebudowę ulicyGłogowskiej na odcinku od autostrady A2 do Strumienia Junikowskiego. Projekt Ietapu zakłada zmodernizowanie oraz budowę drugiej nitki drogi ulicyGłogowskiej.

 

Witamy nowe kilometry A2!

W samo południe premier Jarosław Kaczyński na węźle komunikacyjnym Dąbiena pograniczu województw wielkopolskiego i łódzkiego uroczyście otworzyłodcinek autostrady A2 Konin-Stryków.

 

Firmy motoryzacyjne wśród "Filarów Polskiej Gospodarki"

W gronie laureatów VI edycji konkursu Filary Polskiej Gospodarkiznalazły się firmy z sektora motoryzacyjnego. Konkurs corocznie organizowanyjest przez dziennik Puls Biznesu.

 

DAFy dla Platinum Oil

Firma Platinum Oil Wielkopolskie Centrum Dystrybucji z Baranowa zakupiła iodebrała 4 pojazdy DAF LF45.G12. Kontrakt podpisany został z autoryzowanymdealerem DAF firmą ESA Trucks Poznań z Komornikk/Poznania.    

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022