Wyszukiwałeś:

wojewódzkie

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wojewódzkie

Spróbuj też wyszukać: 801 DW 794 dw384

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Wątek na forum: Coraz lepsze wojewódzkie w Wielkopolsce

No to jak wyglada stan ogolny dróg krajowych i wojewodzkic hw wielkopolsce wie ktoś?? ~Kaz

 

Wątek na forum: 373 mln na mazowieckie drogi wojewódzkie

dlaczego na takiej drodze jak ta ukazana na zdjęciu, która jest drogą o standardzie drogi wojewódzkiej, nie można w miejscu utwardzonej żwirem (?) wykonać jednak tej opaski aasfaltowej jeśli nie długość 0,5m to chociaż 0,25 celem poprawienie jednak bezpieczeństwa? ~bart

 

Coraz lepsze wojewódzkie w Wielkopolsce

W 2006 roku wyremontowano i zmodernizowano łącznie ponad 121,5 km drógwojewódzkich w Wielkopolsce. Powstały obwodnice Grodziska i Nowego Tomyśla ołącznej długości prawie 12 kilometrów. Zbudowano dwa mosty przez Wartę ijej rozlewiska oraz zakończono roboty ziemne przy ponad 5-kilometrowejobwodnicy Śremu, która ma być gotowa jesienią 2007 roku. Gotowa jest teżznaczna część obwodnicy Kórnika.

 

70 mln zł na drogi wojewódzkie w Świętokrzyskim

Ponad 70 milionów złotych przeznaczy w tym roku na inwestycje,modernizacje oraz bieżące utrzymanie dróg wojewódzkichŚwiętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich. Najważniejszeinwestycje to zakończenie przebudowy dróg Krajno Pierwsze –Górno, Wola Jachowa – Huta Nowa oraz Morawica –Pińczów.

 

115 mln na drogi wojewódzkie

Województwo Opolskie przeznaczy w tym roku prawie 115 mln zł na drogiwojewódzkie. Jest to jak do tej pory największa kwota jaką ma dodyspozycji Zarząd Dróg Wojewódzkich. Aż 92 mln zł będą wydanena inwestycje związane z modernizacją dróg i budową obwodnic.

 

Łódzkie inwestuje w drogi wojewódzkie

W ostatnich dniach grudnia 2008 roku uchwalony został budżetwojewództwa łódzkiego na rok 2009. Zakłada on najwyższe whistorii wydatki inwestycyjne. Najwięcej środków, bo aż ponad 222 mlnzł przeznaczono na modernizację dróg wojewódzkich.

 

373 mln na mazowieckie drogi wojewódzkie

Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie przedstawiłplany związane z modernizacją sieci drogowej w 2009 roku. Na remonty iutrzymanie dróg wojewódzkich w tym roku zostaną przeznaczone 373mln zł, co pozwoli na przebudowę 150 km tras.

 
 

Wątek na forum: We wrześniu wystartuje obwodnica Kielc

Naprawde, az milo sie to czyta. W woj. Swietokrzyskim zmiany na drogach widac doskonale. Jeszcze kilka lat temu byly u nas najgorsze drogi krajowe w Polsce. Teraz koncza ostatnie odcinki i za okolo rok wszystkie drogi krajowe w Swietokrzyskim beda w swietnym stanie. Do tego dochodza inwestycje na...

 

Dwa razy więcej pieniędzy na drogi wojewódzkie na Mazowszu

W tym roku samorząd województwa mazowieckiego na modernizacjędróg wojewódzkich przeznaczy 360 mln zł. To blisko dwa razywięcej niż w ubiegłym roku. Aż 141 mln zł to środki pochodzące z funduszyunijnych. Dzięki tym środkom wyremontowanych zostanie aż 125 km drógwojewódzkich.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021