Wyszukiwałeś:

wojewodzka

. Znaleziono 1067 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wojewodzka

Spróbuj też wyszukać: wojewodzka 762 wojewódzka 762 przebieg 627

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1067 wszystkich):

Wątek na forum: Żółwie tempo obwodnicy Gostynia

takk a co powiecie na pobliski Jarocin trzy krajówki 11, 12, 15 i jedna wojewodzka 443 przecinaja miasto!! tutaj jest potrzebna obwodnica!! ~maras

 

Wątek na forum: Rusza remont DK 42 w Końskich

Bardziej zmasakrowanej drogi, jak DK42 w Konskich, nie udalo mi sie w Polsce odnalezc. To regularny tor przeszkod dla terenowek. Bardzo dobrze ze beda ja naprawiac. Przydalo by sie takze zrobic droge wojewodzka z Konskich do Zarnowa. W Modliszewicach nie da sie nia jezdzic, jest po prostu w stani...

 

Wątek na forum: Nowa nawierzchnia na DK 79

Powinni wyremontowac droge 42 z Konskich do Skarzyska - jest w fatalnym stanie. A najbardziej - obudzcie sie wladze wojewodztwa! - droge wojewodzka z Konskich do Zarnowa. To po prostu ruina nie droga - zwl. w Modliszewicach - masakra!. Woj. Lodzkie swoj odcinek wyremontowalo.

 

Droga Wojewódzka 933 za 72 mln

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego poinformował orozpoczęciu modernizacji drogi wojewódzkiej nr 933 na blisko 26 kmodcinku z Brzeszcz do Chrzanowa, wraz z budową wiaduktu nad torami klejowymi wKroczymiechu.

 

Poszerzą drogę wojewódzką nr 765

Trwają przygotowania do modernizacji drogi wojewódzkiej nr 765. Kilkadni temu Zarząd Województwa Świętokrzyskiego wydał pozytywną opinięo lokalizacji 54 km odcinka trasy, łączącej Chmielnik i Osiek, którama zyskać parametry drogi głównej.

 

Łódzkie: przebudują drogę wojewódzką nr 725

Przebudowany zostanie 10-kilometrowy odcinek drogi wojewódzkiej nr 725pomiędzy Rawą Mazowiecką i granicą województwa łódzkiego.Wartość prac, które wykona Skanska wyniesie prawie 33 mln zł.

 

Nową wojewódzką do autostrady

Drogowcy nadal pracują przy jednej z największych tegorocznych inwestycji nadrogach wojewódzkich w łódzkim. Przebudowa drogiwojewódzkiej 703 Porczyny – Łowicz, na odcinku węzełautostradowy – Łęczyca idzie pełną parą- zapewniają drogowcy.

 

Droga wojewódzka nr 455 otwarta po powodzi

Od poniedziałkowego popołudnia kierowcy znów będą moglipodróżować drogą wojewódzką nr 455 z Jelcza-Laskowic doStarego Otoku (województwo dolnośląskie).

 

Dolnośląskie: droga wojewódzka nr 296 do remontu

Remont drogi wojewódzkiej nr 296 będzie kosztował prawie 10,5 mln zł.Utrudnienia potrwają do 15 października 2010 r. Droga wojewódzka nr 296nie będzie zamknięta, będą jednak utrudnienia związane z pracami.Modernizację przejdzie odcinek o łącznej długości 12,1 km.  

 

Wojewódzka do Tczewa będzie przebudowana

Rozbudowany zostanie 4,5-kilometrowy odcinek drogi wojewódzkiej nr 224pomiędzy Węzłem Stanisławie i Tczewem. Remontowany odcinek umożliwipołączenie drogi nr 224 z pomorskim odcinkiem autostrady A1. Prace remontowepotrwają najpóźniej do 14 sierpnia 2012 r. Projekt o wartości 35,2 mlnzł będzie realizowany przez firmę Skanska.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023