Wyszukiwałeś:

wydarzenia

. Znaleziono 1381 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wydarzenia

Spróbuj też wyszukać: wydarzenia dnia wymina żrówlki opel corsa w desce rozdzielczej szczekociny-włoszczowa drogi

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1381 wszystkich):

Wątek na forum: Zniszczona Altea - ekspertyza

dlaczego bzdura? dlatego że Euro NCAP testuje samochody które uderzają w asymetryczną przeszkodę, natromiast altea walnęła równolegle. Czyli siła uderzenia rozłożyła się na większą powierchnię. Poza tym nie wiadomo jakim "uszkodzeniom "uległby człowiek w samochodzie, w końcu nie było mane...

 

PIM z dywizją poddostawców

Drugie wyjazdowe spotkanie członków PIM oraz firm"zaprzyjaźnionych" związanych z sektorem motoryzacyjnym już zanami. Ideą spotkania, organizowanego w dniach 28-29 września, było stworzeniedywizji poddostawców - silnej reprezentacji w kontaktach z rządem,organizacjami oraz firmami krajowymi i międzynarodowymi.

 

FSO ma 55 lat

W listopadzie 1951 roku z taśmy FSO na Żeraniu zjechał pierwszy, powojennypolski samochód - Warszawa M20. W ciągu 55 lat FSO wyprodukowało ponad 3,5miliona samochodów. Blisko 1,5 miliona aut wyeksportowano do 90 krajówświata.

 

Dywizja poddostawców PIM w tyskim Fiat Auto Poland

W dniach 24 i 25 października br. w Tychach odbyło się trzecie w tym roku, apiąte od czerwca 2005 r., spotkanie członków Polskiej Izby Motoryzacyjnejoraz firm zaprzyjaźnionych związanych z sektorem poddostawcówmotoryzacyjnych. Atrakcją spotkania, podobnie jak w przypadku poprzednichspotkań było zwiedzanie zakładów produkcyjnych - tym razem zakładu FiatAuto Poland w Tychach.

 

Konferencja branży motoryzacyjnej Auto Event 2007

23-24 maja w Poznaniu odbyła się III doroczna konferencja branżymotoryzacyjnej. Tradycyjnie już Auto Event 2007 stał się doskonałą okazjądo wymiany doświadczeń i opinii pomiędzy firmami polskimi i potencjalnymipartnerami z zagranicy.

 
 

125 lat dla Mercedesa - parada klasyków

 

Materiał wideo z wydarzenia zoorganizowanego dla uczczenia tej rocznicy - mojeauto.tv

 
 

Na ten "Wyścig" wybrać się musisz!

Ten "Wyścig" dostarczy Wam ogromną ilość rozrywki, emocji i odsamego początku będzie trzymał w napięciu. Film Rona Howarda, sprawia, żenawet kobiety nie interesujące się na co dzień Formułą 1 uważniejśledzą wydarzenia na ekranie.

 

Wątek na forum: Jesteś fanem sportu?

Witam,nJesteś fanem sportu? Często chodzisz na imprezy sportowe? Interesuje Cię piłka nożna, siatkówka, koszykówka? Jeśli tak, to świetnie ? właśnie uruchomiliśmy nowy, unikatowy system sprzedaży biletów na imprezy i wydarzenia sportowe online. nNie musisz już stać w kolejce. Kupisz bilet wygodni...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021