Wyszukiwałeś:

wykonawca

. Znaleziono 1346 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wykonawca

Spróbuj też wyszukać: a1 mSZANA pzs konstrukcje

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1346 wszystkich):

Jest wykonawca ‘siódemki’ Grójec – Białobrzegi

GDDKiA wyłoniła wykonawcę inwestycji na drodze krajowej nr 7 Grójec -Białobrzegi. Przebudowę 17-kilometrowego odcinka wykonawca wycenił na ponad494 mln zł. Była to najniższa zaoferowana cena. GDDKiA zamierzałaprzeznaczyć na sfinansowanie inwestycji 460 mln zł.

 

Plac budowy pod wylot wschodni w Kielcach w rękach wykonawcy

Plac budowy miejskiego odcinka wylotu wschodniego z Kielc drogi ekspresowej S74został przekazany przez inwestora czyli kielecki oddział Generalnej DyrekcjiDróg Krajowych i Autostrad wykonawcy czyli konsorcjum, któregoliderem jest firma Fart. Wykonawca planuje wejście na plac budowy około 2sierpnia.

 

Jest wykonawca V etapu Obwodnicy Śródmiejskiej Szczecina

Jest już wybrany wykonawca V odcinka Obwodnicy Śródmiejskiej wSzczecinie. Za prawie 66 mln zł prace ma wykonać Energopol Szczecin. Poprzejęciu placu budowy wykonawca będzie miał 26 miesięcy na wybudowaniedróg zgodnie ze specyfikacją przetargową. Przebudową ma być objętyponad 2 km odcinek.

 

Wykonawca chce zrezygnować z budowy A4

Konsorcjum firm NDI S.A. oraz SB Granit S.A. poinformowało GDDKiA Oddział wKrakowie o zamiarze odstąpienia od umowy dotyczącej budowy blisko 21 kmodcinka autostrady A4 Brzesko – Wierzchosławice. Jeżeli wykonawca nieodstąpi od powiadomienia GDDKiA będzie musiała dokonać inwentaryzacji prac iogłosić kolejny przetarg na wybór nowego wykonawcy. Przez to budowamałopolskiego odcinka autostrady A4 na Euro 2012 będzie zagrożona.

 

Zabraknie 21 kilometrów autostrady A4?

Pod znakiem zapytania stoi kolejna autostradowa inwestycja. Tym razem sprawadotyczy jednego z trzech odcinków autostrady A4 w Małopolsce. Wykonawcaodcinka A4 Brzesko-Wierzchosławice przesłał do krakowskiego oddziału GDDKiApismo, w którym poinformował o zamiarze zaprzestania budowy.Przedmiotowy odcinek jest środkowym fragmentem budowanej autostrady wMałopolsce. Prace miały zakończyć się za rok. Jeżeli przez najbliższe dnistrony nie dojdą do porozumienia kierowcy nie skorzystają z autostrady A4Kraków-Tarnów przed Euro 2012.

 

Węzeł Kielce Północ do poprawki

Wykonawca węzła Kielce Północ będzie musiał w ramach gwarancjinaprawić usterki. Zrobi to na własny koszt jeszcze w tym miesiącu. Chodzimiędzy innymi o korektę grubości nawierzchni na fragmencie łącznicy iusunięcie spękań, które ujawnili eksperci z kieleckiego oddziałuGDDKiA. Prace rozpoczną się już 21 lipca, a potrwają do końca miesiąca.

 

Postęp prac na autostradzie A4 Rzeszów-Dębica

Budowa 33- kilometrowego odcinka autostrady A4 na odcinku od węzła DębicaPustynia do węzła Rzeszów Zachodni ruszyła w maju 2010 roku. Odcinekautostrady ma być gotowy w ciągu dwóch lat od momentu rozpoczęciarobót. We wrześniu wykonawca - Budimex planuje zakończyć wzmocnieniapodłoża kolumnami żwirowymi. Rozpoczęcie robót wykończeniowychplanowane jest na październik br. a zakończenie robót żelbetowych naobiektach mostowych zostało zaplanowane na koniec 2011 roku.

 

Zielona Góra: ul. Jędrzychowska bez wykonawcy

Remont ulicy Jędrzychowskiej to jedna z największych tegorocznych inwestycjidrogowych w Zielonej Górze. Wykonawca firma San Bud nie wywiązała sięz harmonogramów prac określonych umową. Władze miasta chcąc uniknąćdalszego przewlekania inwestycji zerwały umowę.

 

Wykonawca obwodnicy Szczuczyna rezygnuje z budowy

O zamiarze odstąpienia od umowy na budowę 8-kilometrowego odcinka obwodnicySzczuczyna w województwie podlaskim poinformował Generalną DyrekcjęDróg Krajowych i Autostrad koncern FCC (wykonawca tego kontraktu). Budowatej obwodnicy rozpoczęła się we wrześniu 2012 roku i miała potrwać 15miesięcy.

 

Nowy wykonawca dokończy obwodnicę Hrubieszowa

GDDKiA odstąpiła od umowy z wykonawcą obwodnicy Hrubieszowa w ciągu drogi nr74. Przyczyna są opóźnienia w budowie drogi, która miała byćgotowa w październiku br.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021