Wyszukiwałeś:

wynajem

. Znaleziono 126 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wynajem

Spróbuj też wyszukać: wynajem samochodu rent leasing

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 126 wszystkich):

Wynajem receptą na wzrost cen paliw?

Od początku 2010 roku obowiązują nowe, wyższe stawki podatku akcyzowego naolej napędowy. Kolejna podwyżka będzie mieć miejsce przed 2012. Co tooznacza dla klientów indywidualnych, jak i firm?

 

Polskie firmy zwiększają wynajem aut

Jaki model najczęściej biorą polskie firmy w wynajem długoterminowy? Auta zjakim rodzajem napędu preferują? Polski Związek Wynajmu i LeasinguPojazdów podsumował właśnie ubiegły rok.

 

Wynajem krótkoterminowy samochodów. Na wakacje i nie tylko.

Każdego lata obserwujemy coraz większe zainteresowanie wypożyczeniemsamochodu na wakacje. Spore ożywienie występuje już w na przełomie maja iczerwca. W lipcu i sierpniu obłożenie aut sięga poziomu  90-92% i jestto poziom optymalny. Zdecydowanie coraz częściej Polacy wybierają się nawakacje lub na weekendy wypożyczonym samochodem. Oznacza to, że usługa jestcoraz bardziej popularna w naszym kraju – podkreśla Rafał Olszewski,kierownik wynajmu krótkoterminowego w wypożyczalni Express.

 

Firmy wolą wynajem niż leasing

Coraz więcej polskich firm wybiera długoterminowy wynajem samochodówzamiast zakupu czy leasingu. Jak podkreślają przedstawiciele firm, takierozwiązanie to w porównaniu do leasingu operacyjnego przede wszystkimniższe koszty i większa elastyczność. Na zachodzie Europy z takiegorozwiązania korzysta już około 70 proc. przedsiębiorstw.

 

Czy wynajem aut na minuty to przyszłość ruchu miejskiego?

Niemcy oraz Stany Zjednoczone to dwa państwa, w których systemykrótkoterminowego wynajmu samochodów nabierają doświadczeń. Czyniebawem zdominują one większość miast i spowodują, że niepotrzebnebędzie posiadanie własnych czterech kółek?

 

Firmy stawiają na wynajem samochodów

Przedsiębiorcy coraz częściej wolą wynajmować samochody służbowe niż jekupować. Już co piąte auto, które w II kwartale trafiło do firm,było użytkowane w ramach wynajmu długoterminowego. Po polskich drogachjeździ ponad 135 tys. takich aut, a rynek wzrósł o 12,4 proc. w ujęciurocznym.

 

Sposób na finansowanie samochodu - kredyt, leasing, wynajem

Coraz więcej producentów aut ma w ofercie korzystne sposoby finansowania samochodów. Dlatego też coraz więcej kierowców decyduje się nanabycie nowego auta w drodze leasingu lub kredytu przypominającego wynajem długoterminowy, a nie kupując go za gotówkę.

 

Wątek na forum: Auto zstępcze po kolizji.

Witam. Chciałbym was zapytać o auto zastępcze po kolizji dosyć poważnej. Niestety i mnie to spotkało wczoraj. Na miejsce oczywiście była wezwana policja. Ofiar dzięki Bogu nie było ale facet we mnie zaparkował po prostu pięknie.Koleś przyznał się do winy i przyjął mandat.W sumie nie bardzo miał w...

 

Wątek na forum: Wynajem zamiast kupna pojazdu

Dokładnie tak. My także wynajmujemy samochody. Kupno jest kompletnie nieopłacalne. Mamy tak dobre warunki finansowe w http://www.facar.com.pl/, że wolimy długoterminowy wynajem. Myślę, że skala zjawiska będzie się powiększać. ~Grzegorz

 

Wątek na forum: Wynajem aut

Z reguły robi się to na wakacjach poza granicami naszego kraju albo jak nasze auto odmówi posłuszeństwa. Chciałbym znać wasze opinie na temat konkretnych firm. Wynajem osobówek nie należy do prostych biznesów a wciskanie ludziom samochodów w opłakanym stanie też nie jest zbyt fajne. Osobiście uda...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021