Wyszukiwałeś:

wypozyczalnia X

samochodow X

wynajem X

samochodow X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wypozyczalnia samochodow wynajem samochodow

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Długi weekend w promocji

Firma Sixt przygotowała specjalną ofertę wypożyczenia samochodu na długiczerwcowy weekend. Wszystkie samochody z grup EDMR i CDMR, czyli Ford Fusion,Hyundai I30, Kia Ceed, Ford Focus i Seat Leon będą dostępne w cenie 99 złnetto za dobę.

 

Wynajem krótkoterminowy samochodów. Na wakacje i nie tylko.

Każdego lata obserwujemy coraz większe zainteresowanie wypożyczeniemsamochodu na wakacje. Spore ożywienie występuje już w na przełomie maja iczerwca. W lipcu i sierpniu obłożenie aut sięga poziomu  90-92% i jestto poziom optymalny. Zdecydowanie coraz częściej Polacy wybierają się nawakacje lub na weekendy wypożyczonym samochodem. Oznacza to, że usługa jestcoraz bardziej popularna w naszym kraju – podkreśla Rafał Olszewski,kierownik wynajmu krótkoterminowego w wypożyczalni Express.

 

Wypożyczanie auta za granicą ? na co zwrócić uwagę?

Samodzielne odkrywanie wakacyjnych zakątków bywa ciekawsze i tańszeniż typowe wycieczki zorganizowane. Bywa też bardziej ryzykowne. Podejrzanieniska cena, haczyki w ubezpieczeniu czy nieoczekiwane obciążenie kartykredytowej. Razem z Europejskim Centrum Konsumenckie radzimy, jakie zapisy wumowie warto wziąć pod lupę i co trzeba wiedzieć przed wypożyczeniem autana zagranicznych wakacjach.

 

Jak nie wskażesz kierowcy, dostaniesz mandat z automatu

Ministerstwo Transportu chce, by w razie niewskazania kierującego autem,którym zostało popełnione wykroczenie drogowe, z automatu odpowiadałjego właściciel. Pomysł ten już spotkał się z ostrym sprzeciwem, międzyinnymi ze strony Związku Dealerów Samochodów.

 

Wątek na forum: Wypożyczalnia Samochodów Dostawczych Kangoor

Wypadła Ci przeprowadzka i nie masz czym przewieźć swoich rzeczy? Musisz dostarczyć towar klientowi a Twój samochód właśnie się popsuł? Rozpoczynasz własną działalność i nie masz środków na nabycie kolejnego auta? A może podpisałeś kontrakt i pilnie potrzebujesz rozszerzyć swoją flotę?nn Nasza wy...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wypozyczalnia samochodow wynajem samochodow".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021