Wyszukiwałeś:

x-trail

. Znaleziono 175 wyników.

Czy wiesz już co oznaczają kolory słów kluczowych? Sprawdź! »

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: x-trail

Spróbuj też wyszukać: x-trail spalanie nissan x-trail x-trail t 32

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 175 wszystkich):

Nissan X-Trail FCV na testach

Japońskie ministerstwo infrastruktury i transportu wydało zgodędopuszczającą do testów drogowych najnowszy produkt Nissana – modelX-Trail FCV, napędzany wodorowymi ogniwami paliwowymi.

 

Nissan X-Trail: Benzynowa awaria

Japoński producent aut Nissan z powodu defektu we wlewach paliwa musi wezwaćdo serwisu 466 tys. egzemplarzy modelu X-Trail. Najparwdopodobniej usterkadotyczy samochodów wyprodukowanych w latach 2000-2004.

 

Nietypowy X-Trail

Dziennikarze branżowego magazynu "Auto Express" poznali część planówNissana co do największej imprezy motoryzacyjnej w Europie. Otóż pojawi siętam po raz pierwszy na żywo nadchodząca generacja Nissana X-Trail.

 

Nowy X-Trail już w lipcu

Już w lipcu na polskim rynku zadebiutuje nowy Nissan X-Trail, którego premieramiała miejsce podczas tegorocznych targów motoryzacyjnych w Genewie. Cenynowej generacji tego auta będą zaczynać się od 97.900 zł.

 

4 gwiazdki Nissana X-Trail

Nowa generacja Nissana X-Trail uzyskała cztery gwiazdki w testach zderzeniowychEuro NCAP za ochronę, jaką zapewnia pasażerom w przypadku wypadku.

 

Nissan X-Trail: Identyczny, choć zupełnie inny

Wprowadzając na rynek nową generację modelu każdy producent stara się daćklientom jak najwięcej nowych rozwiązań, dzięki którym będą sięoni wyróżniać na drodze. Mogłoby się wydawać, że styliści Nissanacałkowicie zapomnieli o tym, projektujące drugą generację modelu X-Trail.Jednak to tylko pozory.

 

Test porównawczy SUV-ów CR-V, X-Trail, Outlander

Trzy samochody, jedno przeznaczenie – królować w segmencieniewielkich SUV-ów (sport utility vehicle). Honda CR-V, MitsubishiOutlander i Nissan X-Trail okazały się świetnymi samochodami miejskimi. Zjednym wyjątkiem. I to właśnie ten wyjątek został zwycięzcą naszego testuporównawczego.

 

Nissan X-Trail po zmianach

Zmienione nieco nadwozie, ulepszone wnętrze oraz bardziej ekologiczne jednostkinapędowe - to główne zmiany, dzięki których wchodzący dosprzedaży już we wrześniu odświeżony Nissan X-Trail ma skutecznierywalizować z konkurentami.

 

Euro NCAP: C4 Cactus na czwórkę, X-Trail i Klasa V na piątkę

Euro NCAP przetestowało tym razem trzy nowości rynkowe - Citroena C4 Cactusa,Nissana X-Trail oraz Mercedesa klasy V. Z tej czwórki tylko francuskicrossover nie zdoła zdobyć maksymalnej liczby pięciu gwiazdek.

 

Nissan X-Trail w nowej, niższej cenie

Nissan obniża ceny swojego średniego SUV-a. Nie jest to jednak chwilowa promocja, lecz obniżka na stałe. X-Trail jest tańszy nawet o 13 500zł.

 

Więcej informacji? » Za mało wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać bez znaków specjalnych.

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023