Wyszukiwałeś:

zagraniczne

. Znaleziono 1280 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zagraniczne

Spróbuj też wyszukać: sonata Pillkington zagraniczne chewrolet epica

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1280 wszystkich):

Wątek na forum: Volvo dla Unii Europejskiej

Bardzo miło. Ale rozumiem, że rząd za to nie płaci tylko samo volvo robi to z własnej kasy. Czy w takim przypadku rząd powinien przyjmować taki prezent? Przecież to może być nakłanianie do np. przyjęcia ustawy ratującej volvo w trudnej sytuacji rynkowej? A jeśli rząd Szwecji zapłaci za to (kupno...

 

Wątek na forum: Problem z poduszkami w Nissanie Micra

Przejmują zagraniczne firmy i doprowadzają do upadku. ~Francuska masoneria niszczy obce marki.

 

Mapa Polskiej Motoryzacji

Jak w końcu jest z polskim przemysłem motoryzacyjnym: dobrze czy źle? Zjednej strony Panda i Zafira, z drugiej brak polskiej marki. Z jednej strony 8fabryk Faurecji w Polsce, z drugiej Kia i Toyota ”wybierają”sąsiadów...

 

Michelin i MAN - liderzy inwestycji green field

Po raz drugi redakcja The Warsaw Voice przyznała nagrody za największeinwestycje typu green field w Polsce. W ścisłej czołówce znalazły sięfirmy z sektora motoryzacyjnego Michelin - Polska S.A. i MAN-STAR Trucks Sp. zo.o.

 

Rekordowa gospodarka w 2006

„Inwestycje zagraniczne są ściśle związane ze wzrostem gospodarczym, aten według prognoz może osiągnąć w tym roku poziom 5,4 proc. W tym rokuinwestycje zagraniczne mogą przekroczyć 10 mld USD” - powiedziałminister gospodarki Piotr Woźniak podczas konferencji „Polska atrakcyjnympartnerem gospodarczym.

 

Kolejne duże inwestycje zagraniczne

Kolejni inwestorzy planują ulokować swoją działalność w Polsce. Łącznawartość tych przedsięwzięć to ponad 2 mld zł. W ich ramach zatrudnieniemoże znaleźć blisko 4 tys. osób.

 

Bedą nowe inwestycje w motoryzacji

„W ostatnich miesiącach obserwujemy w Polsce bardzo duży wzrost dynamikiinwestycji zagranicznych. Obecnie prowadzimy rozmowy z trzydziestoma kolejnymiinwestorami” – powiedział wiceminister gospodarki AndrzejKaczmarek.

 

Rekordowy rok dla inwestycji

W ubiegłym roku zagraniczne firmy zainwestowały u nas najwięcej w historii -podał Narodowy Bank Polski. Mimo że trzy czwarte inwestycji napływa do nas zUnii, rok 2006 należał do firm z Dalekiego Wschodu.

 

Polscy przewoźnicy będą łożyć na brytyjskie drogi

Brytyjski rząd chce opodatkować zagraniczne ciężarówki. Za takimrozwiązaniem opowiadała się FTA, brytyjska organizacja branżytransportowej. Zdaniem przedstawicieli FTA (Freight Transport Association),zagraniczne pojazdy ciężarowe wywierają znaczny wpływ na drogi w WielkiejBrytanii, ale nie ponoszą z tego tytułu żadnych kosztów.

 

Firmy zagraniczne chętnie reinwestują w Polsce

W Polsce poziom reinwestycji jest ponad trzykrotnie wyższy niż średniaeuropejska - takie wnioski przedstawiono podczas konferencji Reinwestycje wPolsce - tworzenie dobrego klimatu i warunków sprzyjających dalszemurozwojowi międzynarodowych firm obecnych w Polsce. Reinwestycje realizująchętnie także firmy sektora motoryzacyjnego.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021